Попереднього разу все було ок, в зараз пише кредитна карта не дійсна. Пробую уже з іншої карти , теж не хоче . Що робити ?
Ответ дляGlucose
Пума доставляє в Україну? Підкажіть будь ласка. А то я прямо зараз дивлюсь там взуття
Так, доставляє.але , блін, не знімає кошти(
Ответ дляКатерина 25b
Вчора була така ситуація, оплатила картою монобанк
У мене лише приват і Укргазбанк, і ніяку не хоче пропускати. Капець (
Ответ дляКатерина 25b
З карти гроші зняло, а корзина так і висить і на електронну адресу нічого не прийшло (
Катерина 25b• 28 апреля 2023
Ответ дляMандаринка
І у мене так само було, я думаю через декілька дінів просто кошти повернуться
Ответ дляКатерина 25b
А можливо все ж таки оплата прийшла і вишлюиь товар ?
Катерина 25b• 28 апреля 2023
Ответ дляMандаринка
Навряд, я сьогодні купляла, то одразу номер прийшов замовлення. А цього від вчора немає. Певно гроші в блок пішли
Ответ дляКатерина 25b
Та капець, і розпродаж закінчується (
yeva.com.ua• 28 апреля 2023
Ответ дляGlucose
Puma 👉