Я погнала• 29 апреля 2023
Дівчата, хто в Києві. Шукаю фотографа.
Дівчата доброго дня, шукаю фотографа в Києві. Потрібна не студійна зйомка, в місті. Хочу зробити живі та цікаві урбан фото. Дякую.
Летюча помилка• 29 апреля 2023
Моду Ростислава порадити 0662262674
Ми з ним з 1 рочку кожен рік фотосессію робимо... крім минулого. Студії він не любить, а жива зйомка в нього чудово виходить
Я погнала
• 29 апреля 2023
Ответ дляКатеруся
Привіт, я фотограф .
Пиши мені в інст @ph_suriadnova
Теж хочу зробити таку зйомку ))
Пиши мені в інст @ph_suriadnova
Теж хочу зробити таку зйомку ))
Пишу!!))))
Larionova_Olenka• 29 апреля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Моду Ростислава порадити 0662262674
А сколько сейчас фотосессии стоят? Тоже хотелось бы дочери на др подарить, но скоро не смотрю, никто не пишет о стоимости своих услуг
Fotografkiev• 29 апреля 2023
Ответ дляLarionova_Olenka
1000-2500 грн. за годину роботи фотографа. Це якщо в нормального, чим крутіше, тим вище.
Я нещодавно знімала дівчинку 14 років, їй батьки подарунок - фотосесія у фотостудії зробили.
Летюча помилка• 29 апреля 2023
Ответ дляLarionova_Olenka
Сейчас не знаю, мы фотосессию делаем всегда в июле в районе ДР дочери. В прошлом году выезжали, поэтому не делали,в 2020 и в 2021 стоило 800 грн час. Мы брали 1,5-2 часа, так как еще переодевались, фоток было много, хорошего качества.