Зоряний Шлях• 29 апреля 2023
Ответ дляВоздух в банке
Сальмонелла и дизентерия творят чудеса
А так же мочегонка вместе со слабительным
Сонечко• 29 апреля 2023
последний прием пищи в 5-6 вечера + пойти на прогулку или пробежку.
Прийти и лечь спать
Твоя подружайка• 29 апреля 2023
Я пам’ятаю якось їхала на побачення до австрійця. І створила тут тему: « як вивчити англійську на 2 дні» , підняла тут дівчатам настрій)
Ви сьогодні нам його теж підняли))
ГейСюда• 29 апреля 2023
Кроме водки ничего. Я так за 2 дня сбросила 6 кг. Джинсы слетают, сегодня офигела
Фрекен бок• 29 апреля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Ви сьогодні нам його теж підняли))
Так австрійці ж німецькою розмовляють більше ніж англійською
Твоя подружайка• 29 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
Так, але ми смскались англ. Я писати, читати, слухати можу, а говорити соромилась)
Дівчата порадили випити шампусіка і сором пройде. Але повеселились ми в коментах добре))
Шмоточницаца• 29 апреля 2023
Ответ дляГейСюда
Це як, поділіться)
В танке• 29 апреля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
А як пройшло побачення?
І чи було продовження історії?)
В танке• 29 апреля 2023
Ответ дляШмоточницаца
Це як, поділіться)
Видно рвало людину.
Відходила довго і не могла нічого їсти
Там-тарарам• 29 апреля 2023
Ответ дляТворог для розжига
Фуросемид
А сердечко не трЯстиме??, що ви таке рекомендуэте
А може дівчині 16-18 років😡😡😡
Творю чудеса• 29 апреля 2023
Ответ дляТам-тарарам
А може дівчині 16-18 років😡😡😡
Обыкновенное мочегонное. При чем здесь сердце?
Твоя подружайка• 29 апреля 2023
Ответ дляВ танке
А як пройшло побачення?
І чи було продовження історії?)
Ой, класно. Це 3 р тому було. Я розійшлась з чуваком, була в депресії. А з цим переписувались більше року, він усе запрошував в гості, на море… я плюнула і поїхала розвіятись. Зняв мені квартиру в центрі, я 4 дні у Відні жила, гуляла. Ввечері з ним зустрічалась. Не приставав особо.
Він потім квіти додому висилав, просив приїхати ще, та я вже не поїхала. Він хоч і цікавий і розумний, але мені таке не підходить, не моє короче)
Коли почалась війна,то пропонував допомогу. Але я вже саме заміж вийшла
В танке• 29 апреля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Чудова історія)
Є що згадати) І чоловік порядний і цікавий по вашій розповіді)
В танке• 29 апреля 2023
Ответ дляТворю чудеса
Цей препарат впливає на роботу серця.
Якщо у людини є проблеми з цим, то такі ігри з мочегонкою можуть сильно нашкодити.
Здоровій людині нічого не буде, якщо вирішить випити одноразово. А от людині, що має проблеми зі здоров´ям вилізе боком. Да і все, що зійде за один день, можна знову випити наступного ранку. Тому такий метод таке собі
Творю чудеса• 29 апреля 2023
Ответ дляВ танке
Цей препарат впливає на роботу серця.
Этот препарат пьют раз в неделю. На сердце не оказывает влияние в таком темпе. А один раз выпить для сердца последствий никаких. Он на почки действует.
В танке• 29 апреля 2023
Моя порада, то перейти на овочі печені на пару днів.
Вінєгрєт поїжте один день на обід і вечір. Інші овочі запечіть на другий день.
І вечеряти десь о 6й-7й вечора.
В танке• 29 апреля 2023
Ответ дляТворю чудеса
Вы принимаете?
По своему опыту можете сказать будет ли визуальный результат на следующий день, как желает автор?
Творю чудеса• 29 апреля 2023
Ответ дляВ танке
Вы принимаете?
Я иногда его пью, если отекают ноги. Результат виден по ногам, если было отечно лицо, то по нему. Может немного свободнее быть в талии одежда. Но так, чтоб по фигуре было прям видно - нет. Но весы показывают приятные цифры )))
А у нас макарошки• 29 апреля 2023
Ответ дляТворю чудеса
подтверждаю. практически минус 2 за ночь. Но визуально незаметно
Lydmila408• 29 апреля 2023
Ответ дляАнетка
Отрезать одну ногу )))
Или сбрить все,что растет: волосы сверху,волосы снизу,брови,усы,мех под мышками...
Там-тарарам• 29 апреля 2023
Ответ дляТворю чудеса
Ви серйозно? Звичайне мочегонне? То може і 2 табл за раз випити? А що буває від зневоднення в курсі??
Творю чудеса• 29 апреля 2023
Ответ дляТам-тарарам
Серьезно. Читайте инструкцию, сколько надо пить. Обезвоживание от 1 таблетки невозможно.
Там-тарарам• 29 апреля 2023
Чудо совєтчіца і схуднення за 2 дні ще й мабуть заради якогось хлопця.
Дівчата, любіть себе і або не розжирайтесь сильно або приймайте себе такою як є, а не приймайте мочегонне і слабітєльне
Один раз і ще один і потім ще один спробує
А почки і серденько дякую не скажуть . Бо в неі нема отьоку, в неі є звичайний рівень води в організмі. 😡😡😡
ЛюблюДевчонок• 29 апреля 2023
Ответ дляА у нас макарошки
А мне вообще не подействовал ни грамма. Только фигово капец было, трясло всю