ПлюшкамиБалуюсь• 29 апреля 2023
Чи потрібно мені вчитися щоб отримати водійські права?
Можливо хто знає...
Питання в темі.
Вихідні дані: маю права категорії С, яким вже 20 років. Відповідно екзамен на знання ПДР та водіння відповідного авто здавала.
Хочу отримати права категорії В.
Буду вдячна за відповіді
Питання в темі.
Хочу отримати права категорії В.
Буду вдячна за відповіді
Звездолётчица• 29 апреля 2023
Ви посвідчення своє подивіться і побачите якими транспортними засобами можете керувати.
Там вказана категорія. Якщо серед них немає В, то йдете і вчитеся на категорію в.
ПлюшкамиБалуюсь
• 29 апреля 2023
Ответ дляЗвездолётчица
О Господи...)))
Я маю тільки права категорії С)) Навіщо мені знову дивитися в свої права? Я не побачу там нічого нового)))
Звездолётчица• 29 апреля 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
О Господи...)))
Щоб дурних питань не виникало! В вашому посвідченні все вказано: є допуск до керування категорії с, з якого дива ви хочете керувати транспортними засобами категорії в,якщо немає допуску?! Вам би з простішими речами розібратися. Так, відкриваєте іншу категорію
ПлюшкамиБалуюсь
• 29 апреля 2023
Ответ дляТайТаке
Учиться
Шкода(((
Раніше (коли отримала права кат С), казали, що після 18 років я повинна здати тільки іспит з водіння на легковому авто...Іспит зі знання ПДР не потрібно ще раз здавати.
Шкода, що не здала...
Квітка папороті• 29 апреля 2023
А як ви собі це уявляєте? За такою логікою, то і всі, хто вчився на категорію Б тепер можуть сказати «дайте мені категорію С, бо я ж за царя Гороха вже іспит складав».
ПлюшкамиБалуюсь
• 29 апреля 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Дурних питань і не має. Ви якась агресивна. Коли я здавала на кат С, підтвердження категорії В вимагало тільки іспиту з водіння, БЕЗ повторного іспиту зі знання ПДР. Бо цей іспит однаковий для всіх категорій
Звездолётчица• 29 апреля 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Удалено администрацией...
ПлюшкамиБалуюсь
• 29 апреля 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Удалено администрацией...
Скарга за образу
ПлюшкамиБалуюсь
• 29 апреля 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Удалено администрацией...
А ви таки агресивна. Бо тому й питаю, що було це 20 років тому
Засомневаю• 29 апреля 2023
Со мной в группе на категорию В учились и с категорией С, и водители троллейбусов. Так что вперёд на курсы
ПлюшкамиБалуюсь
• 29 апреля 2023
Ответ дляЗасомневаю
Ех, я таке й очікувала. Дякую за відповідь!
А скільки часу зараз займає пройти курси та здати іспит (звичайно, якщо з першого разу)? В три місяці не вкладусь?
Не можу зрозуміти де краще проходити курси та здавати іспит, в Європі чи вдома...
Засомневаю• 29 апреля 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Я три года назад училась, но тогда была пандемия. ПДД онлайн месяца 2-2,5 и 15 уроков вождения паралелльно. Но вам вождений может и парочку всего нужно будет, чтоб привыкнуть к машине, проехать маршрут и выполнить упражнения на площадке. Сдавайте в Европе, если язык знаете и поймёте, что от вас хотят. Украинские права в Европе действительны.
ПлюшкамиБалуюсь
• 29 апреля 2023
Доречі, якщо є підтвердження водіння авто категорії С протягом останнього року, то роздавати тільки іспит з водіння (кількість годин навчання з інструктором менше, чим для початківців)
палка-копалка• 29 апреля 2023
Ответ дляКвітка папороті
Автор готова здати практику на категорію «В». Але вона не розуміє для чого знову проходити пекло автошколи разом з теорією
ПлюшкамиБалуюсь
• 29 апреля 2023
Ответ дляпалка-копалка
Повторюсь для вас
ПлюшкамиБалуюсь
• 29 апреля 2023
Ответ дляЗасомневаю
Мову знаю дуже добре. А ось дітей дуже довго пішки одводити до садка та школи перед роботою, швидше на авто.
Тут навчання 1,5 місяці, по ціні зовсім трохи дорожче, чим в Україні.
Засомневаю• 29 апреля 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
У меня инструктор по вождению сразу спросил, может, водить умеешь и тебе раза или двух хватит. Я так поняла, что количество уроков вождения вообще без разницы. Хоть один, хоть сколько хочешь, но с 16 урока оплата выше.
ПлюшкамиБалуюсь
• 29 апреля 2023
Ответ дляЗасомневаю
Дякую! Не знала, що таке можливо. Думала, що потрібно від´їздити певну кількість годин і це обов´язково.
Засомневаю• 29 апреля 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Так учитесь в Европе, тем более вы уже там находитесь))
ПлюшкамиБалуюсь
• 29 апреля 2023
Ответ дляЗасомневаю
Влітку все одно потрібно з´їздити додому місяці на три. Але наврядчи встигну і пройти курси (якщо вони все такі повні) і здати іспит (я так розумію на іспит черга)
Засомневаю• 29 апреля 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ясно. Я б в автошколе поинтересовалась, что и как. Возможно, для вас, учитывая наличие категории С, быстрее будет.