Коленная ложечка• 29 апреля 2023
Кеди на літо для дитини?
Порадьте, будь-ласка, які кеди чи мокасини купити дитині (дівчинка 1,5 роки) на літо, щоб не парили.
Снідаю авокадо• 29 апреля 2023
Сандалі шкіряні. І тканинні тапки на піні по типу Віталії. На резині не купляйте.
Пушкининиана• 29 апреля 2023
Мені подобались текстильні кеди з захищеним носом (резиновий ). Дуже зручні для літа. В мене були дд степ і чіко.
Метелики на душі• 29 апреля 2023
В 1,5 года покупают не кеды, а хорошую ортопедически правильную кожаную обувь
Коленная ложечка
• 29 апреля 2023
Ответ дляПушкининиана
Скажіть, будь-ласка, а резиновий носик не парить?
Коленная ложечка
• 29 апреля 2023
Ответ дляМетелики на душі
Наприклад? Окрім босоніжок що ще можна на літо?
Пушкининиана• 29 апреля 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Ні. Вони дуже зручні, як на мене. Ми жили біля парку, то і в траву мокру, і по пилюці. На вихід в люди були відкриті босоніжки, але в них пальці це слабке місце...