Шумелка Мышь• 29 апреля 2023
Getcontact, чи можна видалити хештег?
якщо хтось підписав мене певним хештегом, я хочу його видалити. чи можна це зробити?
Шумелка Мышь
• 29 апреля 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Так,приховати можна
підкажіть, будь ласка, як?
Злюсь до кипіння• 29 апреля 2023
Ответ дляШумелка Мышь
підкажіть, будь ласка, як?
Я застосунок видалила,не підскажу напам´ять.
Злюсь до кипіння• 29 апреля 2023
Щоб прибрати з пошуку GetContact недоречні теги: вам потрібно увійти в обліковий запис GetContact через офіційний сайт GetContact в розділ – управління конфіденційністю профілю
Після авторизації: ми потрапляємо на сторінку управління профілем, прогортаємо до тегів, тиснемо “змінити теги” напроти тега тиснемо паль відключення (має стати сірим)все готово, в інших користувачів при перевірці номера, тег буде значиться як віддалений тег, вони його побачити не Зможуть, щоб побачити віддалені теги іншого користувача GetContact, необхідно запросити у нього дозвіл на показ віддаленого тега.
Не стесняюсь• 29 апреля 2023
Цікаво , це якщо я підписала людину, чмо, чорнорота, муму, то це можуть побачити в цьому генконтакті
Шумелка Мышь
• 29 апреля 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Свайпните влево и выбирайте нужное
я бачу хештег в загальному списку хештегів, вліво змахнути по ньому? він не активний, нічого не відбувається
Шумелка Мышь
• 29 апреля 2023
Ответ дляНе стесняюсь
так(
Злюсь до кипіння• 29 апреля 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Так. Я так хірурга навмисно підписала-’руки із жопи’. Бо у нього вони дійсно із жопи. Оплатила за операцію, а він погано зробив,зато гроші прибіг забирати відразу і ще й вимагав перед операцієї. Чмо. Хто із Кременчука,то хірург Крамаренко В´ячеслав сергійович-руки із жопи. Пишу,бо може тег видалив те ж
Хомо_сапиенс• 29 апреля 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Ставите палец на этот хештег и тянете влево. Справа появится краснте окошко с корзиной
Хомо_сапиенс• 29 апреля 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Если у вас е ть гетконтакт и у него, то да. В сети он чмо
Шумелка Мышь
• 29 апреля 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
не з‘являється( і хештег не тягнеться нікуди
Злюсь до кипіння• 29 апреля 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Так, я дивилася один раз свою знайому через гетконтак,то її хтось підписав - мама дібіла
Зубачистка• 29 апреля 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
А я ремонтника холодильника подписала : ремонтник руки из жопы))
Хомо_сапиенс• 29 апреля 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Не знаю.
Вот так оно выглядит, когда тянет его
Шумелка Мышь
• 29 апреля 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
дякую, я приховала. цей тег висить в удаленних. але при цьому я його бачу сірим в себе в профілі, скажіть будь ласка, інші користувачі його бачать чи вже ні?
Злюсь до кипіння• 29 апреля 2023
Ответ дляЗубачистка
Главное,чтоб он не удалил)
Шумелка Мышь
• 29 апреля 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Не знаю.
Вот так оно выглядит, когда тянет его
ні, в мене такого не було
Злюсь до кипіння• 29 апреля 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Не побачуть інші. Не хвилюйтесь
Шумелка Мышь
• 29 апреля 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Не побачуть інші. Не хвилюйтесь
дякую дуже
Шумелка Мышь
• 29 апреля 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
А можна побачити,хто тебе підписав якимось тегом? Автора видно?
на жаль, ні