Вкуси мене• 30 апреля 2023

Сухе волосся і шкіра обличчя

Зненацька волосся стало просто як мочалка - сухе( Шкіра обличчя теж суха - іноді прямо відчуваю, наче задерев´яніла. Користуюся тонером, кремом - відчуття сухості і дерев´яності не проходить(((
Догляд є- що за шкірою, що за волоссям.
Що це може бути? Неправильно підібраний догляд? Гормональні зміни? Що робити? До кого йти за порадою?
Lena_Lovecosm• 30 апреля 2023
все что угодно, стресс, питание, весна ( авитаминоз )

So_so• 30 апреля 2023
Мне помогают витамины. Назначал трихолог, я даже удивилась, так как не очень в это верю.
Альфабиселен.
Губи з філером• 30 апреля 2023
Пити достатньо води . Омегу може пропити ? І ще якісь корисні жири .
Можливо вода інша з-під крану ?
автор Вкуси мене • 30 апреля 2023
Ответ дляГуби з філером
Можливо вода інша з-під крану ?
Стараюся воду пити.
Вода з-під крану та сама. Точніше, ми вдома, може, склад води змінився.
Губи з філером• 30 апреля 2023
Ответ дляВкуси мене
Стараюся воду пити.
Водою кипяченою частіше вмивайтеся . Лице вбере потрібне кількість води . Спф використовуєте ? Головний убір від сонця
ВерСаСе• 30 апреля 2023
Волосся стало зовсім іншим, коли перестала використовувати воду з під крана для миття.
автор Вкуси мене • 30 апреля 2023
Ответ дляГуби з філером
СПФ є. Він сприяє відчуттю дерев´яної шкіри)
Шкіра була завжди комбінована, тому й крем взяла для комб.шкіри. Наношу його - обличчя стає трохи білим і стягнутим...
Губи з філером• 30 апреля 2023
Ответ дляВкуси мене
Він випадково не водостійкий ?
Залізна пані• 30 апреля 2023
Автор, купите ультраувлажняющий Топикрем (банка 500 мл с дозатором).

автор Вкуси мене • 30 апреля 2023
Ответ дляГуби з філером
Він випадково не водостійкий ?
Ні.
So_so• 30 апреля 2023
Ответ дляВкуси мене
Как-то попробуйте вот такой, очень улучшает кожу
Сонцезахисний крем із пробіотиками BEAUTY OF JOSEON Relief Sun Rice Probiotics SPF50+ PA++++
автор Вкуси мене • 30 апреля 2023
Ответ дляЗалізна пані
Якщо можете - покажіть, будь ласка, як він виглядає. Знайшла в мережі тільки для тіла, не для обличчя.
автор Вкуси мене • 30 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Дякую!
So_so• 30 апреля 2023
Ответ дляВкуси мене
Дякую!
Если захотите, то возьмите сначала миниатюру чтобы зря не тратить деньги
автор Вкуси мене • 30 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Дякую!
А можете дати посилання на мініатюру?
So_so• 30 апреля 2023
https://skinillusion.com.ua/sontsezakhysnyi-krem-i...
Oks_kis• 30 апреля 2023
А до нанесения спф чем вы пользуетесь?
Может там добавить увлажнения?
автор Вкуси мене • 30 апреля 2023
Ответ дляOks_kis
А до нанесения спф чем вы пользуетесь?
Может там добавить увлажнения?
Тонером Phunkang Yul і кремом Manyo Thermal water. Крем зволожуючий. Якийсь час було нормально, а зараз прямо капець(
Oks_kis• 30 апреля 2023
Ответ дляВкуси мене
Может их поменять?
А вообще сдайте анализы и сходите к терапевту и косметологу, они вам помогут (назначат витамины и помогут подобрать уход)

автор Вкуси мене • 30 апреля 2023
Ответ дляOks_kis
Может их поменять?
Питання - як міняти засоби? Тобто, як підібрати інші? Суто методом спроб - довго і дорого.
За пораду про консультацію спеціалістів дякую! Так і зроблю!
Залізна пані• 30 апреля 2023
Ответ дляВкуси мене
Он для тела, втч младенцев. На лице отлично работает.
Oks_kis• 30 апреля 2023
Ответ дляВкуси мене
Я в свое время методом проб и ошибок переместила очень много средств
Скажу сразу, консультация косметолога вышла дешевле)
Но я уже свою кожу к тому моменту настолько угробила, что пришлось делать процедуры (курс пилингов)

По стоимости мои кремы +- стоят также, но косметолог меня отправил сдавать анализы и у меня нашелся таки дефицит некоторых витаминов, без результатов анализов она мне уход не подбирала, сказала, что нужно выровнять здоровье)
Потому что состояние кожи напрямую зависит от работы органов, и кремами вы мало что измените, не меняя ничего внутри
автор lucky ok • 30 апреля 2023
Ответ дляOks_kis

Можете порадити косметолога?
Oks_kis• 30 апреля 2023
Ответ дляlucky ok
Можете порадити косметолога?
Моя слиняла в Европу (та, которая все диагностировала)
Я пока наблюдаюсь у https://method.clinic/

Ходила на консультацию https://method.clinic/o-klinike/lyubov-lisak/
У меня уже проблем нет с кожей, и уход хороший, она мне немного его только скорректировала

Чтобы советовать (что они мне помогли я не могу, т.к. это была просто консультация с изменением одного крема на другой), но и хуже не сделали
Что мне понравилось, что мне не навязывали процедуры
автор Вкуси мене • 30 апреля 2023
Ответ дляOks_kis

Дякую!
Мания-Величия• 30 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Альфабиселен.
Как долго принимали?
So_so• 30 апреля 2023
Ответ дляМания-Величия
Как долго принимали?
Пью 3 мес, потом делаю перерыв, опять пью. Ещё добавляю биотин отдельно.
Мания-Величия• 30 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Как долго пьете? Конда увидели изменения?
So_so• 30 апреля 2023
Ответ дляМания-Величия
Последний год. Когда не помню.
РоманаВ• 30 апреля 2023
Ответ дляВерСаСе
Будь ласка, підкажіть яку використовуєте воду, які зміни відчули. Дякую за відповідь. Можливо ще можете дати якісь поради по догляду за шкірою, волоссям.