Помеха справа• 30 апреля 2023
В какие кружки ходили Ваши дети (укажите пол ребенка)?
Мой до войны ходил на радиоэлектронику и судомоделирование (мальчик)
Результат:
вже голосів:
42 (40.78%)
Спорт (какой?), танцы
25 (24.27%)
Иностр. язык (какой?)
15 (14.56%)
Худ.школа, творчество (какое?)
14 (13.59%)
Музык. школа (инструмент?)
7 (6.8%)
Свой вариант в комментариях
Гидроусилитель руля• 30 апреля 2023
Донька - танцями 13 років займалася, + англ. і малювання.
Син зараз танці, англ., карате (7 років)
А Я Самая Самая• 30 апреля 2023
Дочка. Танцы и бассейн были раньше, сейчас баскетбол и фотокружок. Ещё что-то там есть попытки робототехники, но пока непонятно
Мало вариантов)
Сын - теквондо и потом туризм. Плюс с папой спортивное ориентирование. Он уже взрослый.
Дочка, ей 8. Театральный, рисование, вокал, хенд мейд, танцы, английский.
Было ещё одно рисование и ролики до войны.
И ещё нужно куда-то впихнуть бассейн из-за проблем со спиной
Панна Кота• 30 апреля 2023
Шахматы,бассейн в спорт группе, футбол, баскетбол, тхэквондо, хип хоп,робототехника, гитара, тренажёрный зал (в 14 лет). НИЧЕГО из выше перечисленного не вызывало увлечения. Тупит в компе сейчас.
Не против• 30 апреля 2023
Дочка. Танцы, чирлидинг, художественная школа, английский. Всё пригодилось
Чебураха з перцем• 30 апреля 2023
Дочь. Музыкалка, айкидо, бассейн, японский. Английский у нас в школе хороший.
Морская свинка• 30 апреля 2023
Дочка. Было - английский, художественная школа, хендмейд, йога, танцы. Остались танцы, 8-й год занимается. Сын - было танцы, бассейн, английский, компьютерный кружок, карате.
Оченьценная• 30 апреля 2023
Дитині 6 років, школярка, з 3 років танці, періодично малювання, хор ходить півроку, басейн зі мною,ще хочу на англ віддати.
Завжди недо...• 30 апреля 2023
В різні вікові проміжки на різні гуртки. Спорт: з 4 до 7 акробатика, з 7 до 10 повітряна гімнастика (полотна, кільце, пілон) + стрейчінг окремо. Потім почалися ковід та війна і спорту більше нема.
З 4 років ходить на англ, групові.
З 6 років на вокал.
Зараз 12,5 років, дівчинка, залишився англ 2 рази на тиждень, вокал 1 раз на тиждень, і ще додаткові заняття з шкільних предметів (математика, укр мова - 5 годин на тиждень).
З 4 років ходить на англ, групові.
З 6 років на вокал.
короткопамятна• 30 апреля 2023
Ой, столько их было.
Спорт: айкидо, капоейра, танцы, бассейн, ролики, йога
Еще шитье, рисование, цифровой рисунок, актерское, бизнес-школа, мультипликация, вокал, мозаика, гончарство, кулинария, робототехника, лего, еще какие-то, уже не все помню
Сейчас 4 кружка, англ и танцы остались
Зажуженная Жужжа• 30 апреля 2023
Хлопчик 12років. До 8 був спорт - тхеквондо. Тепер олімпіадна математика, астрономія, веб дизайн, хімія, біологія, мистецтво, китайська мова, лінгвістика, всесвіт(типу астрономії, трохи інше), і гурток ФМБХ(зараз на он-лайні це раз натиждень 2 уроки фізика+математика або біологія+математика, на очному була б замість однієї математики хімія)
Наче все. Англійська тільки в школі, ніяк не зберемся до репетитора або на курси. Хотілося б ще щось спортивне хоч для загального розвитку
АнтиТроль• 30 апреля 2023
Донька, з 5 років було айкідо 2 роки, потім бальні рік, кинули, бо партнера забрали, шкільні танці рік, потім вже напостійно спортивно-акробатичні, але ковід, потім війна, все перес... крім того малювання і прикладне мистецтво кілька років і англійська. Зараз лише англійська лишилась (((
ОхиИВздохи• 30 апреля 2023
Старшей 11, ходила на карате, училась играть на гитаре. Сейчас художественная школа, театр, шахматы, английский, цифровой рисунок, немного гитары и хочет вернуться на карате.
Младшей 7, пока только английский и гитара.
Обе несколько лет ходили на курсы психологического развития.
Khmelnichanka• 30 апреля 2023
Донька, 16 років.
Художня гімнастика, естрадний вокал, фольклорний гурт, гурток танців, гурток художньої творчості (худ.вироби).
Це в минулому.
Зараз ходить на танці.
Всі гуртки - суто для себе, не на непрофесійній основі.
Це в минулому.
Зараз ходить на танці.
Твоя подружайка• 30 апреля 2023
Донька айкідо, бас, музикалка, худгурток, аеромоделювання.
Син маленький, лише айкідо
Не любовница• 30 апреля 2023
Хлопці. Хортинг, англійська, плавання, бадмінтон, плюс моделювали, вирізали по вихідним. Поки син старший не прийшов і не сказав - мама, я так стомився!
Припинили спочатку боротьбу, потім звільнили вихідні, під час війни - все закинули.
Пишу вірші, дорого• 30 апреля 2023
Що це за опитування? Ви збираєте статистичні дані? З якою метою?
Нехай щастить• 30 апреля 2023
Нічим не займались і не ходили
Крім літніх таборів в Криму чи Карпатах
В 11 кл репетитори були по матем і англ м
І діти мої добре закінчили універи в Києві
Зараз мають хороші роботи
Добре живуть
Крім літніх таборів в Криму чи Карпатах
Зараз мають хороші роботи
Добре живуть
Стервочка• 30 апреля 2023
Сын 10 років. Шахи серйозно, заняття 6 разів на тиждень в ДЮСШ. Я з ним займаюсь математикою і англійською. Ще програмування. Зараз міняє спорт, переїхали, тут немає того, чем займався (капоейра), напевно піде на баскетбол.
Анчо Ус• 30 апреля 2023
Сини. Зараз їм 9 і 12.
Залишилися тільки шахи онлайн.
Раніше були англійська і плавання.
Ще раніше було малювання.
Зараз ані фінанси не дозволяють, ані ситуація з тривогами :(
Залишилися тільки шахи онлайн.
Раніше були англійська і плавання.
Ще раніше було малювання.
Бандитка Сью• 30 апреля 2023
Художня школа, музична при школі, айкідо у старших, гімнастика у молодших. Англійська.