Хачапууури• 30 апреля 2023

Купила собі недешеві окуляри і періодично давить жаба

Ну ось чому? Окуляри для зору, для роботи за комп´ютером. Необхідна вже річ.
Треба було робити швидко, бо часу було обмаль. Вибрала хороші лінзи і оправу, що подобається. На гроші, що компанія виділила на здоров´я.
І все рівно, блін, періодично собі говорю, що треба було простішу оправу брати, і лінзи можна було дешевше.
А з іншого боку, я так небагато собі дозволяю, бо на мені 2 підлітка, випускні класи. Постійні витрати, то туди, то сюди.
Ну ось звідси ця жаба вилазить?
Цікавий писочок• 30 апреля 2023
4 класс?
Коржик• 30 апреля 2023
Це за скільки грошей?
Я тут Живу• 30 апреля 2023
Жлобиха.
Бабка-ежика• 30 апреля 2023
Сколько очки обошлись?
Цікавий писочок• 30 апреля 2023
Ответ дляКоржик
Це за скільки грошей?
200 гривен
автор Хачапууури • 30 апреля 2023
2400 лінзи, біля 3000 оправа.
Можна було дешевше.
Бабка-ежика• 30 апреля 2023
Ответ дляХачапууури
2400 лінзи, біля 3000 оправа.
Можна було дешевше.
Зато будут теперь у вас качественные очки и надолго!
Всех в сад• 30 апреля 2023
Ответ дляХачапууури
2400 лінзи, біля 3000 оправа.
Можна було дешевше.
Ото вы психанули.....
Подрысь• 30 апреля 2023
это не жаба, это вы себя не любите.
ЛісАпетная• 30 апреля 2023
Очки должны быть хорошими, так что наслаждайтесь. Это же на долго и здоровье ваших глаз
автор Хачапууури • 30 апреля 2023
Ответ дляВсех в сад
Ото вы психанули.....
Та здається при пам´яті була, коли вибирала ))))
Кусман Сиру• 30 апреля 2023
Ответ дляХачапууури
2400 лінзи, біля 3000 оправа.
Можна було дешевше.
Дешевле с линзами похуже? Да ну.. не экономьте на здоровье. Норм Вам все вышло. Тем более оправа Вам нравится

Я сама недавно очки купила. За 6 тыщ. И этот очки не на постоянку..
И ребенку примерно в такую цену вышли. Но тут же главное качество и удобство

Правда мне за 15 тыщ оправу предлагали еще )) но я решила что то совсем круто ))))
Всех в сад• 30 апреля 2023
Ответ дляХачапууури
Ну никто ж не спорит! А себя радовать нужно! Вы ж не на последние их купили и зарплата у вас явно не 10 тысяч. Носите, пусть радуют!
Люблю порядок• 30 апреля 2023
Ответ дляХачапууури
2400 лінзи, біля 3000 оправа.
Можна було дешевше.
Так то ще дешево)
Я 6 років тому купляла за 10 тис окуляри для зору, і вони в мене як нові і зараз
Насолоджуйтесь
ofi• 30 апреля 2023
Ответ дляХачапууури
Звичайна ціна для люксоптики. Мені теж іноді шкода. А де можно дешевше?
Указка• 30 апреля 2023
Ответ дляХачапууури
2400 лінзи, біля 3000 оправа.
Можна було дешевше.
Дешева оправа нечасто буває зручна.
Ви б намучилися.
Играю у края• 30 апреля 2023
Давіть жабу)
автор Хачапууури • 30 апреля 2023
Ответ дляУказка
Дешева оправа нечасто буває зручна.
Ви б намучилися.
Я і вибрала таку невісому, зручну.
Коржик• 30 апреля 2023
Ответ дляХачапууури
2400 лінзи, біля 3000 оправа.
Можна було дешевше.
В мене за 4500 все. Теж жабка душила, але колега на роботі сказала, що в неї окуляри за 20+, то на контрасті я заспокоїлась)
Не їм після шостої• 30 апреля 2023
Ответ дляХачапууури
2400 лінзи, біля 3000 оправа.
Можна було дешевше.
Можно…
А потом лазерная коррекция, да? Экономия этого ж стоит?
палка-копалка• 30 апреля 2023
Операция по зрению была бы дороже, согласитесь.
Поэтому Вы позволили себе качественные линзы и оправу, чтобы потом не жалеть.
Шкварочка• 30 апреля 2023
Ответ дляХачапууури
2400 лінзи, біля 3000 оправа.
Можна було дешевше.
это недорого, можете отпустить жабу. Мне очки всегда 7-10 тыс выходят, хватает на 2-3 года
Иванка Бур• 30 апреля 2023
Це не дорого, не переживайте. Головне, щоб вони вам підходили і було зручно в них.
автор Хачапууури • 30 апреля 2023
Ой, дякую!!! Думала, напишу ціну і мені напишуть....
Попельшка• 30 апреля 2023
Ответ дляХачапууури
А какой у вас доход? Если 10 тыс, то это дорого, а если 100, то дешево. От дохода ведь зависит.
Не люблю натовп• 30 апреля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Не будут, линзы скорее всего ультратонки пластиковые, которые очень быстро ушатаются
Кашпо• 30 апреля 2023
Ответ дляВсех в сад
Ото вы психанули.....
Если брала в люксоптике, то это еще недорогие оправа и линзы
Кашпо• 30 апреля 2023
У меня линзы в среднем по 2 тыс за одну. Оправа второстепенна, есть за 3 есть и за 5. В семье все очкарики. Дешевле линзы только маленькому ребенку, потому что меняются каждые пол года в среднем.
автор Хачапууури • 30 апреля 2023
Ответ дляПопельшка
Дохід нормальний. Але ж я його не тільки на себе витрачаю.
Оце відношення до грошей - коли ведеш бюджет і знаєш, скільки куди уходить цей нормальний дохід...
ВільнаНазавжди• 30 апреля 2023
Автор это как бы базовая сейчас стоимость...