Шкварочка• 30 апреля 2023
Робота і воєнкомат
Підкажіть, будь ласка, при зміні роботи (інший філіал) сказали пройти воєнкомат. Туди з чим іти? Якісь анаолізи брати з собою людині для мндогляду? Військ кафедри не було, не служив в армії. Як це все відбувається, мед.комісія зразу проходиться чи який порядок? Дякую
Шкварочка
• 30 апреля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Лучше не идти если нет брони
Броні немає, бо попередній філіал вже ліквідували. ((( що зараз всіх без розбору беруть?
Анчо Ус• 30 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
А то
Шкварочка
• 30 апреля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Паспорт, код и военный билет
Немає квитка.
Шкварочка
• 30 апреля 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ух вы бесстрашные
А як працювати? Вже начальство чекає на новій роботі! хз що робити.
Кастрюлька• 30 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
Ну выбирайте.
Или военкомат, фронт и могила.
Или неофициально работать.
Или военкомат, фронт и могила.
Или неофициально работать.
Сама вумна тутички• 30 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
Немає квитка.
Он ни разу и не был в военкомате? Приписное
Шкварочка
• 30 апреля 2023
Ответ дляКастрюлька
Ну выбирайте.
Или военкомат, фронт и могила.
Или неофициально работать.
Или военкомат, фронт и могила.
Или неофициально работать.
Та ще не факт, що йому на фронт можна, там болячок вагон.. від таких там толку нуль, щоб ще не нашкодив..
Пописанная парта• 30 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
З якого ви міста?
Вчителька з мікрорайону• 30 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
Ничего не могу вам сказать. У нас в городе гребут всех подряд. С маршрутки высадили в бус загрузили и вперед.
Шкварочка
• 30 апреля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Немає такого
Детские_Будут?• 30 апреля 2023
Во Львовской берут всех подряд, даже мужа моего, который стоит больше 10 лет на учёте у врача послали на обследование.Если Ваш муж здоров, то все
Вчителька з мікрорайону• 30 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
Наивная
Шкварочка
• 30 апреля 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
В бус і куди далі? Хіба так можна? Яке це місто?
Фіфачка• 30 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
Немає такого
Автор,як немає в 17 років ваш чоловік повинен був йти в военкомат,потім або в армію,або вчитися,повинен бути квиток.Це виходить,він всі роки ховався від обліку
Сама вумна тутички• 30 апреля 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Это где такое?
Шкварочка
• 30 апреля 2023
Ответ дляФіфачка
Ніхто не ховався. Ну значить є, бо на роботі бронь була, а зараз ліквідовано філію, всіх чекають на новому місці. ще з колег ніхто не ходив в воєнкомат.
Шкварочка
• 30 апреля 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Це обов´язок роботодавця їх повідомити.
Кого?
Женщинас• 30 апреля 2023
Звісно, краще не йти, якщо є така можливість.
Зараз гребуть усіх без розбору. У подруги чоловік був з початку війни на броні, був більш ніж впевнений, що продовжать. Але на початку місяця прийшов на роботу, а там вже бус стоїть, всіх посадили і повезли на мед огляд.
А ось у п’ятницю повідомили, щоб у понеділок був з речами у військкоматі ( Місце робоче типу зберігається за ним, але ж…
Пописанная парта• 30 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
Це важливо? Київ
Важливо. В Києві може і пронесе.
Бачу_майбутнє• 30 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
Вы как сегодня родились