Кицюююня• 30 апреля 2023

Як заспокоїти свої емоції (життя під час війни)

Можливо були теми як моя але хочеться висловитися. Почали бісити люди які живуть як наче немає війни, святкують дні народження, весілля і т. д.
Навіть в дні коли в містах померають люди, діти, не говорячи скільки військових гине за добу. Вони публікують відео і фото як все класно у мене ж день народження мені подарували квіти і т. д.
Soon_moon• 30 апреля 2023
Ответ дляСолнечная-17
А який вік тих хто веселиться, мабуть студенти?
Ні,це не студенти!!
Здорові мужики

Тоскующая• 01 мая 2023
Ответ дляSoon_moon
Ні,це не студенти!!
Здорові мужики
А вы на речку с какой целью поехали? Тоже ж расслабиться и отдохнуть?
Soon_moon• 01 мая 2023
Ответ дляТоскующая
Ну не бухать как свинья...
Тоскующая• 01 мая 2023
Ответ дляSoon_moon
Ну не бухать как свинья...
У каждого свой способ отдыха.