Болтушка Му• 30 апреля 2023
Хочу замовити хости, гейхери
Подобаються ці рослини, дивлюсь на олкс, думаю замовити. Хто замовляв? Як доїхали? Чи краще не ризикувати? Я ще думала олкс доставкою оформити
маминаБубочка• 30 апреля 2023
Купите лучше в своем городе. Новой Почтой закажите, но если доставка не более суток.
Болтушка Му
• 30 апреля 2023
Ответ длямаминаБубочка
Я в селі живу, у нас немає гарних, тільки звичайні продають. Я хочу різні замовити, особливо подобаються двокольорові
долой_лама• 30 апреля 2023
Астильбу не забудьте. Я захожу на Пром, ищу продавца с хорошими отзывами. Все приезжает очень хорошее.