Болтушка Му• 30 апреля 2023

Хочу замовити хости, гейхери

Подобаються ці рослини, дивлюсь на олкс, думаю замовити. Хто замовляв? Як доїхали? Чи краще не ризикувати? Я ще думала олкс доставкою оформити
маминаБубочка• 30 апреля 2023
Купите лучше в своем городе. Новой Почтой закажите, но если доставка не более суток.
автор Болтушка Му • 30 апреля 2023
Ответ длямаминаБубочка
Я в селі живу, у нас немає гарних, тільки звичайні продають. Я хочу різні замовити, особливо подобаються двокольорові
РойЛеля• 30 апреля 2023
В перевіреному ррзсаднику. Вони вміють пакувать.
Флорамарт, наприклад.
Хости і гейхери люблять тінь, півтінь. Бо будуть горіти. Переважно більшість сортів
Марула• 30 апреля 2023
Купувала набір гейхер на фейсбуці, доставка НП. Прийшли гарно запаковані, цілі, кожна у стаканчику.
долой_лама• 30 апреля 2023
Астильбу не забудьте. Я захожу на Пром, ищу продавца с хорошими отзывами. Все приезжает очень хорошее.
Глаза_в_3_карата• 30 апреля 2023
Хоста дуже живуча
Пересилка їй не страшна
автор Болтушка Му • 30 апреля 2023
Дякую за відповіді Ризикну, замовлю