Шоб я так ела, какой у них голод…
Твари
Чашечка кофе• 01 мая 2023
Ответ дляОксана-004e
А ниче, что у людей могут быть родные дома, имущество, жилье и сидят они за границей по причине войны? То имеют право волноваться и спрашивать или нет?
І тому треба комусь лівому писати що і куди летить? Бо заграницей страшна і чітала про 100 ракет! Ааа
Оксана-004e• 01 мая 2023
Ответ дляЛЮБА
Спрашивать что? Открыть телеграмм канал и прочесть информацию , им гордость не позволяет? Или обязательно нужна только координаты где работает ппо? Фото и видео ?
Я просила координаты?
Svetyashik• 01 мая 2023
Ответ дляavenueL
У меня родители старые пенсионеры с кнопочными телефонами. Епт, народ, какие мессенджеры… не думайте, что у всех, как у вас…
Моя бабуля 81г тоже с кнопочным. Уже года 4 без планшета не может. Окно в мир. Зрения 5% в одном глазу, но ее это не останавливает. Тролит на ФБ капитально...
Vlada-Maria• 01 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
О гарна новина! Маша, Хай росте здоровим!
Чекаем все більше ’ лялечок’
Але порадувало, що ми в наш впк теж вкладаємо, а не тільки їх купуємо.
Чекаємо своїх
Чекаем все більше ’ лялечок’
Чекаємо своїх
’здорова’, внучка народилась
Дякую, хай всі наші дітки ростуть здорові, щасливі і в мирі!
Я теж дивлюсь на порт - і душа радується.
Дякую, хай всі наші дітки ростуть здорові, щасливі і в мирі! Я теж дивлюсь на порт - і душа радується.
НамСвоюРобити• 01 мая 2023
Адміни!!! Може таки забанити авторку навіки? Вже ж не вперше.
Повна підтримка парашинського сіяння паніки. Вкотре.
Ваша величність• 01 мая 2023
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Мабуть ті, хто телемарафон дивиться. У них достатньо всього, щоб десятиріччями вести війни.
Вся надія на вас
Ви ж наче збиралися воювати з руснею, то вже мали стати на облік у центр комплектації.
Чашечка кофе• 01 мая 2023
Ответ дляHelga_SV
я про Андрія Коваленка....Ви теж про нього? Він ще наголосив, що санкціі не працюють
Це той, який влітку розповідав, що 3 корпус з Зябрівки разом з білорусами піде на північ наступати?
Чашечка кофе• 01 мая 2023
Ответ дляSvetyashik
Кльова) Здоров´я бабусі
Vlada-Maria• 01 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Павлоград постраждав(
так... навели суки чітко... нехай мене забанять, але поки отакі навідники не будуть висіти на деревах замість десь-колись бути засудженими або просто вибачитись на камеру, це кодло не зменшиться
НамСвоюРобити• 01 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Павлоград постраждав(
Це ще у перший захід літаків.
Якась у них дивна тактика пішла.
Шось шаманять на таки голодусі ракетній.
Якась у них дивна тактика пішла.
НамСвоюРобити• 01 мая 2023
Ответ дляVlada-Maria
Це як зі смертною карою за вбивство чи за хабарництво (у Китаї).
Мало впливає вирішально, бо така людська психологія: думати, що тебе не вхоплять.
Так що тільки відловлювати СБУ. З допомогою громадян також.
НамСвоюРобити• 01 мая 2023
Ответ дляPrervana
Да она хоть реальный человек, который не бот, в отличие от вас с миллионом акков манек-облигаций
От і прекрасно!
Як таки прихлопнуть адміни цю істерику, то гарантовано менше пустого нервомотства вразливим порадницям.
Чашечка кофе• 01 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Так про андрея, информ сопротивление
Санкции працюють
Вони не роблять балістики и на полную не роблять все впк
Але не так працюють , як нам хочеться .
Санкции працюють
Але не так працюють , як нам хочеться .
Тот Олександр, а Андрій це тік токер
Vlada-Maria• 01 мая 2023
Ответ дляNasta9019
Вітаю з поповненням у сім´ї
Дякую))) ще би невістка поправилась і все було добре - і мені було б добре. Ой, не витримаю, похвалюся)))) моє Великоднє ’яєчко’
Vlada-Maria• 01 мая 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
ну, не скажіть. У нашому випадку допомогло б, бо ідейних мало, а за гроші - ждуни і рузькомірне сміття сикливі. трясучка за своє гузно дорогоцінне переважає жадність
Татьяна123• 01 мая 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Це ще у перший захід літаків.
Якась у них дивна тактика пішла.
У другий заход також.
Ответ дляЧашечка кофе
Нет, он ошибся с приднестровьем
Но в целом , нормально
Это ж информ сопротивление
Как машовец. Я их после убийства Тимчука читаю, в целом норм, по авиации больше шарит чем по наступательным дрг
Но в целом , нормально
Это ж информ сопротивление