Подмигашка• 01 мая 2023

Ви бачите, коли людина миє голову шампунем з Єви?

Типу гарньєр, Шаума?
Чим самі користуєтесь? Я по собі бачу, мені що Керастаз, що Шаума - однаково на вигляд, набридло витрачати дурні гроші на шампуні, результат однаковий
Дівчата, може хтось порадить нормальний догляд для хвилястого волосся, щоб кудрявий метод робити
БолеИменее• 01 мая 2023
Я не знаю какие в еве шампуни
И_В_офигительных_штанах• 01 мая 2023
менше всього думаю, яка там марка і з якого магазину
от якщо не миє або не користується дезодорантом..
Дівка в намисті• 01 мая 2023
Я гребу, як це можна побачити? Я бачу коли голова чиста і коли ні
КонхфЭдкаТузик• 01 мая 2023
Ответ дляБолеИменее
Я не знаю какие в еве шампуни
Так сходіть, дізнайтеся.
Просто красавица• 01 мая 2023
Я не сижу у людей в ванной )) пользуюсь матриксом
Тріль!• 01 мая 2023
Я можу купити собі будь яку шампунь, але купую за 250 гривень. Бо інші мені не такі класні.,
Фиона Шрековна• 01 мая 2023
Користуюсь дитячим безсульфатним
Після вже олійки різні бразильські беру.
Дівка в намисті• 01 мая 2023
Ну у вас і заморочки
Невісточка ж• 01 мая 2023
Вы шутите,одно и тоже.Просто без лоха и жизнь плоха.Не смотрю на головы ,смотрю что в голове
Чекаю завтра• 01 мая 2023
Я можу й за 3 копійки помити - волосся маю хороше, тому не видно ) Але купую зараз недешеві шампуні
Та_шо_ж_таке• 01 мая 2023
Ответ дляБолеИменее
Я не знаю какие в еве шампуни
Справа не в тому де купувати, просто потрібно підібрати шампунь під запит свого волосся. Я купувала Матрікс розрекламований, то більшої гидоти в житті не було.
Leonka Boo• 01 мая 2023
Мені пофігу як в інших. Мию різним.

Який саме догляд вам для кудрявих треба?
А я нівроку• 01 мая 2023
Функция шампуня - вымыть волосы, все остальное - маркетинг (типа укрепления, роста волос, и т.д.)
Ростки жимолости• 01 мая 2023
Головне не марка, а комплексний підхід.
Бо багато хто навіть бальзамом не користується, таке помітно.
Протру пилюку• 01 мая 2023
Сама таким мию. Але в мене не хвилясте.
автор Подмигашка • 01 мая 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
І мені матрікс як фейрі для посуду
Невісточка ж• 01 мая 2023
Мой шампунь за 60 был ,не в бренде дело,а что бы подходил
КонхфЭдкаТузик• 01 мая 2023
Ответ дляДівка в намисті
Ну шаума ж на всю маршрутку воняє. А от Керастаз - сльозами молодих дівчат на гірскому склоні Фудзіями
So_so• 01 мая 2023
Не отличаю абсолютно и не думаю в этом направлении. Завидую тем, кто моет Гарнье и ему подходит, у меня мама такая, шикарные волосы и может мыть чем угодно.
Тролю як можу• 01 мая 2023
Ні, не бачу по других. Бачу лише чи доглянуте волосся чи ні, але то не від ціни шампуня залежить)
Україна наше все• 01 мая 2023
В Еве полно шампуней. Тот же керастаз есть в еве.
Нет, не различаю
автор Подмигашка • 01 мая 2023
Ответ дляLeonka Boo
Мені пофігу як в інших. Мию різним.

М‘яке очищення, без силіконів і для створення кучерів крем
Дівка в намисті• 01 мая 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ааааааа
Лорка-хлорка• 01 мая 2023
Ответ дляТріль!
будь яку
КонхфЭдкаТузик• 01 мая 2023
А хто мені скаже, шампунь якого роду? Колись наче жіночого буЛА. А зараз він чи вона?
Дівка в намисті• 01 мая 2023
Я собі Пантін в атб купую, бо він мені реально підходить, також є Moroccanoil. Яка різниця? Головне знайти засоби, які вам підійдуть
Katorina01• 01 мая 2023
Не вижу и никогда не задумывалась. Могут мыть самым обычным, а волос сам по себе хороший
БолеИменее• 01 мая 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Так сходіть, дізнайтеся.
Зачем мне?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 01 мая 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Чоловічого
КонхфЭдкаТузик• 01 мая 2023
Ответ дляБолеИменее
Зачем мне?
Розширити кругозір.