Подмигашка• 01 мая 2023

Ви бачите, коли людина миє голову шампунем з Єви?

Типу гарньєр, Шаума?
Чим самі користуєтесь? Я по собі бачу, мені що Керастаз, що Шаума - однаково на вигляд, набридло витрачати дурні гроші на шампуні, результат однаковий
Дівчата, може хтось порадить нормальний догляд для хвилястого волосся, щоб кудрявий метод робити
Тріль!• 01 мая 2023
Ответ дляПопадалочка
Яку?
Numero
Коренная киевлянка• 01 мая 2023
я бачу доглянуте волосся і недоглянуте, але якими засобами цього досягнуто не знаю - в моєї манікюрши розкішне каре, яке вона миє пантіном і інший догляд теж пантін, в мене ейр-тач і щоб він виглядав доглянуто я використовую керастаз, після пантіна в мене пакля
Кузякин• 01 мая 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
От пристали. Колись в школі (30 років тому) виправив хтось з вчителів. От в голові і засіло. Не перевіряла, бо вчитель краще знає. А потім не перевірила бо це знання виявилось не самим важливим в моєму житті. Так що, 30 років я жила (звичайно як мене земля носила ці всі роки) я без цього важливого знання. Ну тепер знаю - заживу тепер по людськи!
Хорошо, что вы это поняли.
Кров з молоком• 01 мая 2023
Ответ дляМрію про космос
О а еще можно так сок это напиток, поэтому он
А шампунь - это гель))
ПростоБелка• 01 мая 2023
Ответ дляТріль!
Я можу купити собі будь яку шампунь, але купую за 250 гривень. Бо інші мені не такі класні.,
Какая у вас марка название, пожалуйста
Тріль!• 01 мая 2023
Ответ дляПростоБелка
Какая у вас марка название, пожалуйста
Numero
КонхфЭдкаТузик• 01 мая 2023
Ответ дляКузякин
Хорошо, что вы это поняли.
так! Тепер все життя переосмислене, пероцінка цінностей і кінець моїм стражданням.
Кузякин• 01 мая 2023
На волосы других внимание не обращаю. Разве что только где-то в очереди кто-то стоит с грязной головой
Кузякин• 01 мая 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
ок
КонхфЭдкаТузик• 01 мая 2023
Ответ дляКузякин
Ну на помилки чужі ви звертаєте уваги? а на волосся ні? Виправляйтеся негайно!
Кузякин• 01 мая 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Удалено администрацией...
meatlug• 01 мая 2023
Не бачу, чим люди голову мили, бо не цікавлюсь. Не бачу, що у людей, бо не дивлюсь на них. Є такі, шо і шмотки встигнуть розгледіти, і вік визначити, і парфуми унюхати… я навіть не згадаю, чи проходив хтось повз мене. Невже це цікаво - чуже волосся розглядати?
КонхфЭдкаТузик• 01 мая 2023
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
То ви до мене пристали.
Инфотуфелька• 01 мая 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Подивилася - він. Колись наче було вона. Як і тапка (а не тапок). Але то було за часів СССР в рос мові.
когда это была тапка?! это может у тех, кто говорит тудой сюдой
Пушка заряджена• 01 мая 2023
Ответ дляПодмигашка
Лівін є такий
Хербал агресивний для шкіри голови
У цьому лівіні 2 силікони і спирт, який сушить, на третьому місці. Хербал саме бессульфатний був? Він там наче один бессульфатний.
КонхфЭдкаТузик• 01 мая 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Цікаво, жива та вчителька чи ні. А то я б розказала де її шукати.
Мрію про космос• 01 мая 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Сок тоже жидкость
а как же тогда
Пушка заряджена• 01 мая 2023
Ответ дляLeonka Boo
Ну перукарі мало знають що насправді робити з в´юнким волоссям. Вангую тут є силікон, він вирівнює.

На КНМ дівчата користуються пінками/мусами, гелями, кремами, кому що підходить і подобається.
Це точно. Я двом пеоукарям вже розповіла про кгм і хожу із своїми банками до них.
Пез Году Неделя• 01 мая 2023
Люди объясните зачем так издеваться над своими волосами что бы потом думать чем его восстановить. Так же и с лицом наложить кило говна, а вечером лицо восстанавливать масками.
Пез Году Неделя• 01 мая 2023
Ответ дляВся в кредитах
Завжди цікаво де і як заробляють гроші люди, які про шампунь пишуть ВОНА
Там где и люди продающие тюлю, она.
Шумелка Мышь• 01 мая 2023
Я на кудрявом методе. У меня Giovanni, Cantu, Shea moisture - шампуни, маски, кондиционеры, ливин и гель.Американские средства специально для кучерявого метода. Дешевле, чем керастаз, но для кучеряшек то, что надо. Мне нравится.

Первые полгода войны пришлось перейти на Гарнье, Лореаль - это капец, никаких кудряшек, волосы испортились.
Кукарикуууууу• 01 мая 2023
я вчора спробувала пробнік маски лореаль професійна, сподобалась. Куплю собі і шампунь і маску і кондиціонер.
Katorina01• 01 мая 2023
Ответ дляКузякин
волос? Он у вас один?
Думала,можно так говорить. От других тоже так слышала. Если хотели сказать,как писать правильно, спасибо, только лучше тогда писать в какой-то объясняющей форме,а то так выглядит как издевка.
Кузякин• 01 мая 2023
Ответ дляKatorina01
Волосы. Не волоС.
Без Баяна• 01 мая 2023
Ответ дляПодмигашка
М‘яке очищення, без силіконів і для створення кучерів крем
так керастаз с силіконами
Katorina01• 01 мая 2023
Ответ дляКузякин
Волосы. Не волоС.
Ну и хорошо. Волосы тоже говорю. Иногда волос. Ну буду прям точно знать теперь. Ничего страшного, что где-то сказала волос. Автор поняла ж. Меня другие ошибки не задевают почему-то...
Обижулька• 01 мая 2023
у нас тут одна из Кардашьян зарегилась?
или к чему эти пафосные понты?
БолеИменее• 01 мая 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Розширити кругозір.
Зачем?
Всюди влазю• 01 мая 2023
Ответ дляuma
Мою всю жизнь абы чем. Иногда бальзам-ополаскиватель использую. Парикмахеры всегда спрашивают чем я пользуюсь и в шоке, что это обычный Пантин или вообще Кря-кря (было, что прям захотелось мне в детство вернуться). Просто генами заложены хорошие волосы, они такими будут даже если их хозяйственным мылом мыть.
Мне сестра дарила шампуни с ценником более 1000 грн...вообще не поняла разницы.
Жаль, что гены мне подарили густые волосы еще и на ногах... вот этим я не довольна. Так что не все коту масленица, все что сэкономила на шампуне уходит на депиляцию :)
Ооо, та сама проблема)))
БезникаяЯ• 01 мая 2023
Я очень кудрявая, беру любой шампунь всю жизнь и даже самый дешевый, главное какой бальзам или кондиционер, вот без него никак