Чу Ча• 01 мая 2023

Кто бюджетно питается? Что готовите?

Много ведь семей с детьми живут на 15-20 т.грн. с такими ценами уже не разгонишься. Что вы покупаете, готовите? Какое ваше примерное меню.
Мдаа• 02 мая 2023
15-20 тысяч это нормально можно питать вполне, не на куриных шеях сидеть.

Пукимончиг• 30 мая 2023
Я все готую сама, пельмені, піццу, пироги, печиво, пиріжки
Пиріжки смажені люблять з гороховим пюре, з лівером
Таке затратне по часу роблю на вихідних
А так - котлети /відбивні/підлива/смажена або тушена риба/омлет або смажене яйце + гарнір + салат з бюджетних овочів/закрутки свої або можна без цього
На обід завжди суп/борщ
Якщо фінанси геть на нулі то ніяких сосисок, ковбаси, смаколиків покупних не купую
Роблю сама тертий пиріг, або млинці, або панкейки, або шарлотку, пиріг зебра, або кекси
Також я люблю печінку курячу, і так смажену і як підливку з морквою та цибулею і паштет роблю
Вам треба записувати свої витрати хоча б місяць і буде видно на чому можна зекономити
Найпростіша їжа - найдешевша, таке харчування, як в дит. Садку виходить +/- бюджетно