навіяно темою, де пані скаржиться що їй апетит спортило фото повної жінки. Увага! Питання саме про пропаганду, а не то хто як виглядає
Я вважаю пропагандою нездорового харчування :
Результат:
вже голосів:
70 (61.95%)
рекламу фасфуду
24 (21.24%)
подивитись результат
11 (9.73%)
обидва варіанти
8 (7.08%)
фото повних жінок у рекламі
Perfect_Day• 01 мая 2023
Пропаганда нездорового харчування - це ол інклюзів. Там просто біда з людьми. Не з´їдять, так понадкусюють.
Color never seen before• 01 мая 2023
Ответ дляtarveldy
тобто нездорова людина має себе сховати?
Навіщо себе ховати? Це питання до рекламодавців навіщо використовувати нездоровий непривабливий образ в рекламі
Ответ дляColor never seen before
то питання до фотографа, бо зняв на від...ться , чи може йому не заплатили
ПС: я робила фото одягу і білизни на різних людях, і на манекенах, тут просто халтура
Color never seen before• 01 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Так,там була просто трешова фотка. На мій погляд вона не про те як бути різними або про реальних жінок, а як виглядати максимально неприємно. Боді позитив собі зараз рекламодавці уявляють дуже дивно.
Ответ дляColor never seen before
фото там говорить лише про те шо фотограф двієчник , а замовник не зміг дати нармальний розмір для фото
Color never seen before• 01 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Я б ще на місці самої моделі щось зробила з такою рекламою, скаргу подала чи що. Бо вона погоджувалась на роботу а не на те щоб з неї робили якесь фрікшоу. Ну і реклама вийшла така, що я таке боді ще довго не куплю
Ответ дляColor never seen before
то не реально, вона підписала договір , фото їй не належать
SlawaUkraine• 01 мая 2023
Ответ дляtarveldy
рекламировать болезни и способ жизни что к ним ведет есть большой вред для общества - наркомания, алкоголизм ,курение, переедание , ядовитые напитки с избытком сахара, кислоты, сахарозаменителей вызывающих рак ,...