Инстагра_мерша• 01 мая 2023
Якщо не впевнена, що не вагітнітиму найближчий рік, то не почати робити лазер?
Инстагра_мерша
• 01 мая 2023
Ответ дляБелоснежко
А кто делает лазер летом
Зону бікіні, не можна зараз починати?
Завжди мало• 01 мая 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Зону бікіні, не можна зараз починати?
Можно, круглый год можно
Всіх підсаджую• 01 мая 2023
Кто беременел после курса, сильно все заросло во время беременности или уже после? У меня 3 триместр и пока эффект держится процентов на 85
Инстагра_мерша
• 01 мая 2023
Ответ дляtarveldy
+++ на досвіді переконалась
12 процедур як правило достатньо для завершення курсу?
olena_shch• 01 мая 2023
Як раз завтра іду, бо все що ходила раніше через вагітність зійшло на нівець. Зря гроші і час витратила.