Най хоч раз• 01 мая 2023

Звуковий аналіз слова щітка? Завдання 1 клас

Підкажіть, будь ласка, цікавить саме звуковий аналіз букви Щ в даному слові. Те що Щ має два звуки Ш і Ч знаю, але запуталась, які вони саме у цьому випадку - обидва пом’якшені, чи тільки Ч ? Я була впевнена що тільки Ч, оскільки після нього стоїть І, але вчитель виправив, що обидва. Яке правило застосовується?
Ольга520• 01 мая 2023
Гляньте в інтернеті як воно правильно. Є спеціальні сайти на цю тему. Я завжди перевіряю, дитина у садку це вчить

Чорнобаївка• 01 мая 2023
А що вони вже вчать пом´якшені, а не тверді, м´які,
автор Най хоч раз • 01 мая 2023
Ответ дляОльга520
Дякую, але перерила інтернет, саме в такому випадку не має точної інформації, є обидва варіанти. Тому хотілося б почути думку ще вчителів, які знають як вірно.
Отжигающая• 01 мая 2023
Вчителька сама незнає. Зараз такі вчителі. Тут помякшена лише Ч. Ви праві
ОливьЕЖечка• 01 мая 2023
ш твердый, ч мягкий
ПоЗиТиВнАя• 01 мая 2023
Я не вчитель. Я мама. Ш твердий. Ч пом´якшений. Це 2 різних звука. Ось як якби дз, дж, то інша справа. Тут навіть на слух чутно.
ПоЗиТиВнАя• 01 мая 2023
Ви впевнені, що саме вчитель виправив
?
У нас 2-3 клас декілька разів був лютий треш по математиці. Точно вірно зроблене завдання було окреслено і написана невірна відповідь. Вже потім я здогадалася глянути гдз і саме з нього була списана та невірна відповідь. Виявилося, що ті дз перевіряда помічник вчителя, не дуже вдумуючись в те, шо робить😂

Без образів• 01 мая 2023
А мій щось не вчить таке...чи може ше буде...хоч скільки там залишилось
Без образів• 01 мая 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ви впевнені, що саме вчитель виправив
?
Помічник це теж вчитель.
ПоЗиТиВнАя• 01 мая 2023
Ответ дляБез образів
Помічник це теж вчитель.
Ну, вона у нас дітей нічому не вчила.
А дз перевіряла по гдз, щоб швидко було. Вона не тупа була, а лінькувала))
ПоЗиТиВнАя• 01 мая 2023
Ответ дляБез образів
Так може у автора яка продвинута програма, а не звичайний НУШ.
Без образів• 01 мая 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А. Може)
Moon shine• 01 мая 2023
Шчітка. Ч пом´якшений.
Yulii_aa• 01 мая 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ну, вона у нас дітей нічому не вчила.
Бо у її обовʼязки не входить перевіряти дз і зошити))
В даному випадку лінькувала саме вчитель
автор Най хоч раз • 01 мая 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ви впевнені, що саме вчитель виправив
?
Так впевнена
автор Най хоч раз • 01 мая 2023
Ответ дляБез образів
Звичайна НУШ
автор Най хоч раз • 01 мая 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
автор Най хоч раз • 01 мая 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Тра Ля Ля• 01 мая 2023
Ответ дляНай хоч раз
Звичайна НУШ
Хороший зошит . У мене донька теж в першому класі, звукові схеми роблять, але у вас більший обсяг.

Деловитая• 01 мая 2023
Ш ч завжди тверді