Мовчу, але хочу• 01 мая 2023
Кто водил детей на Когнитивно Поведенческую Психотерапию?
И кому помогло и понравилось, поделитесь контактами. Может есть онлайн еще?
Мовчу, але хочу
• 01 мая 2023
Ответ дляtarveldy
для цього мають бути підстави, результат не швидкий і без постійної роботи дома, це не має сенсу
Підстави є, ОКР. Я розумію, з чогось треба починати
Мовчу, але хочу
• 01 мая 2023
Ответ дляtarveldy
мало знаю про окр, в моєї дитини були інші проблеми, ця терапія була необхідна
Вам помогло?
Parasolechcka• 01 мая 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
почніть, метод хороший. Якщо не виходить. зверніться до іншого фахівця. До мене іноді приходять діти від дуже крутих фахівців, не тому що я краще, а зі мною робота склалася а з тим фахівцем ні, це ж діти. Що кажуть суміжні фахівці, те ж треба брати до уваги.
Скоро_вчера• 01 мая 2023
Я ходила сама. Как раз з ОКР. В принципе понравилось. Стало легче. Но я прервала лечение, так как для меня это недешевое удовольствие. Ходила в центр на метро Печерская. Можно и онлайн было. Сейчас поищу их на карте…
Скоро_вчера• 01 мая 2023
Они уже переехали на Подол. Константиновская, 18. Лично я ходила к Белоусовой Светлане.
Так и называется Киевский центр КПТ
Мовчу, але хочу
• 01 мая 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Так и называется Киевский центр КПТ
Спасибо, мне расположение подходит. Посмотрю что предлагают.
Мовчу, але хочу
• 01 мая 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Так и называется Киевский центр КПТ
А какие у них примерно цены? На сайте не нашла
Скоро_вчера• 01 мая 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Я давно ходила. Минимум пять лет назад, точно не помню уже. Тогда я платила, если не ошибаюсь, 700 грн.
Мовчу, але хочу
• 01 мая 2023
Ответ дляБаба на горошині
А ви безкоштовно хочете?
Нет конечно, с чего вы взяли?
Баба на горошині• 01 мая 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Нет конечно, с чего вы взяли?
Здалося по опису