Нафаня Маня• 01 мая 2023
Колорист Черкаси
Дівчатка, в Черкасах не так давно. Шукаю дійсно класного колориста або перукарню, хочу на 3-4 тони висвітлити і взагалі змінити зачіску і колір волосся. Тільки щоб коси не попалили, бажано змивкою
Форточка• 02 мая 2023
Свету Белик( так в інстаграм підписана вона) хвалять,але там ціни космос просто. Неадекватні як для такого невеликого міста якЧеркаси. Але кажуть,що вона знається.
Ще Наташу Лагутенко хвалять в Черкасах, я в неї була( але не фарбувалась,а стрмглась,але бачила дівчат фарбувала), то гарно. І приємна людина
Нафаня Маня
• 02 мая 2023
Ответ дляФорточка
Дякую, пошукаю зараз. А Наташа де працює не знаєте?
Нафаня Маня
• 02 мая 2023
Ответ дляФорточка
В Інстаграмі Наташу не знайшла
Форточка• 02 мая 2023
Ответ дляНафаня Маня
В Інстаграмі Наташу не знайшла
Згадувала як називається салон і не могла згадати)) пам´ятаю,що прямо біля медичного коледжу,а назву хоч трісни. Там в дірект їй напишите,запитаєте,якщо цікавить
Р.s. фото робіт у неї максимально дивні) не дуже пррдвигає вона свій інстаграм походу)
В мене просто знайома колись багато років тому у неї фарбувалась. Потім про неї чути довго не було. Так от,що стрижка,що покраска максимально стильними були,чому власне я до неї і пішла)))
Але знову ж,я хз,може то просто так співпало,що прям людині так личило. Я не спеціаліст,на жаль,прям не берусь судити її роботи. Сказала,що знаю.
Нафаня Маня
• 02 мая 2023
Ответ дляФорточка
Дякую Вам величезне