Кудряшка Сью• 02 мая 2023

Ну як не бути базарною бабою на тих дитячих майданчиках

Ходимо на дитячі майданчики,дитина хоче гратися з дітьми. Завжди знаходить спільну мову. А от я ні. Не можу прикусити язик коли хтось негарно відгукується в сторону моєї дитини.
Приносимо іграшки з собою, ділимось і тд.
Сьогодні дочка гралась в пісочниці. Потім пішли на гойдалки. В цей час прийшла жінка з дитиною. Грались нашим відром і пасочками. На здоров´я, не шкода.
Але десь за пів години нам треба було повертатись додому. Підійшли,привітались і почали збирати іграшки. Жінка сказала віддати лопатку,бо її внучка ще не закінчила гратись. Я вибачилась, пояснила,що ми поспішаємо і не маємо змоги чекати. І понеслось.
Вислухала мораль,що треба ділитись, кого я виховаю, потім слова до внучки,мол віддай тим жадінам все. Це жах
Я ж різко відповіла,що треба приходити не з пустими руками і тоді не буде проблем.
Шкодую що ввязалась в ту клотню
Як ви реагуєте!
Гадаю_По_шнуркам• 02 мая 2023
Я б послала і ще побавитись не дала б відверто кажучи.

Я не в теме• 02 мая 2023
Як добре, що мої діти мали свій двір і свій майданьчик.
Идеальная оптимистка• 02 мая 2023
Нормально ви відреагували. Якщо все ввічливо і без мату- з вами все в порядку.
Снегурочко• 02 мая 2023
Ой, відчуваю,я скоро буду ще гірше з такими розмовляти
автор Кудряшка Сью • 02 мая 2023
Ответ дляЯ не в теме
Ми нажаль такої можливості не маємо
Хочу барабульки• 02 мая 2023
Давно вчу дитину, як не хочеш, то ділитись не мусиш. Бо потім виростають та не можуть сказати «ні».
Щебетуха• 02 мая 2023
тю
подошли забрали свое и ушли себе спокойно

автор Кудряшка Сью • 02 мая 2023
Ответ дляХочу барабульки
І правильно робите. А то виходить, наступи собі на горло і віддай комусь,бо хтось хоче. Сам же сиди і дивись
Нога на ногу• 02 мая 2023
Ответ дляХочу барабульки
Я теж не розумію цю совкову обязаловку ’ділитися’. Дорослі не дуже поспішають ділитися зі сторонніми своїми телефонами, машинами, сумками.....
Сегодня я не я• 02 мая 2023
У меня трое детей, но с подобной ситуацией на детской площадке я не сталкивалась никогда.
Миззери• 02 мая 2023
Никогда такого не было у меня с двумя детьми
Ms. Dolly• 02 мая 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Ми нажаль такої можливості не маємо
Повірте то дурня) мої також мають і двір і майданчик проте все набридає і проситься до парку до нових місць та дітей )
Крошечка-хаврошечка• 02 мая 2023
У меня таких случаев было очень мало. А когда были - игнорировала. Не люблю ввязываться в такое.
А вообще, мы не особо делились. Я всегда складывала игрушки, после того, как ребенок поиграет и ребенка учила не брать чужое.
Заставляличка• 02 мая 2023
Коли мені починають моралі читати «аподілитися», я кажу віддай свою ауді мені чи віддай мені свій будинок «аподілитися»
Крошечка-хаврошечка• 02 мая 2023
Ответ дляЯ не в теме
Социализация тоже важна и нужна
Дело было давно• 02 мая 2023
я как вы)
Млинець Мій• 02 мая 2023
Мені здається, ваша помилка була, що ви вибачились та щось там пояснювали) Вы здалися тій жінці слабкою мямлею, тож вона і розійшлася. Я колись мала такі самі проблеми)) Зараз би не вибачалась (та й за що тут вибачатися насправді), а цілком беззаперечно поставила б перед фактом, що ми забираємо свої речі. Все. Ніякої більше коммуникації) Хамки такого побоюються.
КрестьянинДиор• 02 мая 2023
Не реагую, збираб свої речі і йду, куди мені треба. Всі іграшки підписані :))
Да будет так• 02 мая 2023
Ответ дляЩебетуха
тю

Я не в теме• 02 мая 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Социализация тоже важна и нужна
В нас була - плавання, гімнастика, пласт, велосипеди на вулиці. І дітки наші друзі до нас приходили ( без дурних ситуацій ).
Nuisance• 02 мая 2023
Не треба з такими ділитися, вони це розуміють на свій лад, добре хоч віддали і бути ввічливою також, це їх провокує на наглість.
Да будет так• 02 мая 2023
Ответ дляСегодня я не я
Я тоже.
Собираемся домой
Ребенок сам без меня идёт забирает свои игрушки и уходим.

Я вообще никогда ни с кем не разговаривала - сижу на лавке в телефоне
Червона калина• 02 мая 2023
Странно, никогда такой ситуации не было на площадках. Да некоторые дети не хотят отдавать, но родители отбирают. Один раз ребенок так вцепился в ту лопатку и орал взахлеб,что я ее ему подарила)) такую реакцию родителей никогда не видела
Библиотекарь• 02 мая 2023
Попадались разные, но такие как вы описываете - это прям жесть)
Уходим с площадки, забираем игрушки, если кто-то играет просим отдать, всегда нормально отдают.

Был случай, вышла бабуля с внучкой на площадку, внучка схватила наши игрушки, никто ничего не спросил. Мой ребёнок захотел ее игрушки, спросил или можно, взял две машинки. Бабка давай у него выдирать из рук «куда ты столько берёшь? Лерочка тоже хочет играть»
Я не выдержала и тоже открыла рот. Бабка конечно же нифига не признала что она неправа. Но я своего ребёнка учу как правильно вести себя и контролирую это, и обижать его не дам.
Указка• 02 мая 2023
Автор,Ви праві, але я з таким не стикалась. Жінка неадекват. Зазвичай мами/бабусі швиденько все віддають.
Nuisance• 02 мая 2023
Ответ дляМлинець Мій
Я теж так думаю. І іграшки вони вже вважали своїми.
ГоловнаЯ• 02 мая 2023
Все ви правильно зробили, з малими дітьми обов´язково треба брати якісь іграшки, парочки, щоб дитина не забирала у інших. На майбутнє може краще одразу збирати іграшки, якщо ви їми вже програли і побігли на гойдалки. У нас була проблема, що діти брали іграшки і гралися де хотіли, а мені приходилось шукати їх, при цьому мами дітей чудово сиділи і теревенили, вирішила, що бажання чужих дітей стосуються тільки їх батьків. А всіх знахабнілих - в сад.
ДваДваВісім• 02 мая 2023
Ви все вірно зробили.
Ненавиджу дитячі площадки😒
Мені пощастило таких 🤬 ще не зустрічати але я б зробила так само, забрала б наші іграшки ще й тій нахамила б. Розумна дуже, піде купи своїй внучці лопатку і хай грається!
Бл* мене аж вибісило
Библиотекарь• 02 мая 2023
Когда знакомые гуляют на площадке и чужой ребёнок увлечён нашей игрушкой то договариваемся с мамой/няней что они заберут и потом принесут.
А таких как вы описали не попадалось ещё к счастью
Залізний кіготь• 02 мая 2023
мой сын обожал детские площадки (а я ненавидела), поэтому мы туда постоянно ходили, на разные. И никогда ничего подобного не случалось. Собрались уходить - молча собрали игрушки, поулыбались детям и ушли