Юлія-1a27• 02 мая 2023

Медикаментозний аборт

Нажаль змушена була зробити медикаментозний аборт, дитинка завмерла . Скажіть дівчата хто як себе почував . На третій день майже вже виділень не має . Тільки інколи ,коли в туалет ходжу .
Счастлива сегодня 5• 02 мая 2023
Не пам´ятаю, все було як в тумані ((( Цикл змінився після того, найобільніші дні стали не перші, а десь посередині менструації
автор Юлія-1a27 • 02 мая 2023
Ответ дляСчастлива сегодня 5
Вірю що як в тумані, сама ще не можу зрозуміти що зі мною робиться . Дякую за відповідь .
Эфигения• 02 мая 2023
Ну, у вас всё легко проходит. К меня конечно было не кровотечение, но очень обильно. Особенно когда на работе нагнулась и подняла несколько нетяжелых коробок. Тогда вообще ппц, как лило. Благо коллега с её парнем помогли доехать за ребёнком в сад. Коллега сама его одела, обула и вывела. Я боялась снова приседать или нагинаться.
автор Юлія-1a27 • 02 мая 2023
Ответ дляЭфигения
В мене тільки десь 2 годинки після 2-го прийому таблеток то думала що вмру. А потім відпустило і дуже мало виділень
Счастлива сегодня 5• 02 мая 2023
Ответ дляЭфигения
Ви навіть без лікарняного були?
Счастлива сегодня 5• 02 мая 2023
Ответ дляЮлія-1a27
Там же і кількість таблеток у всіх різна і їх дія відповідно теж різна. Я ще й одночасно завершувала лактацію і ще й розлучалася (( дуже важкий період був, дуже (((
автор Юлія-1a27 • 02 мая 2023
Ответ дляСчастлива сегодня 5
Капець , а як закінчилась ця історія у вас .все вийшло ?
Счастлива сегодня 5• 02 мая 2023
Ответ дляЮлія-1a27
Ні (( Не дуже ((( якщо є бажання , можете написати в особисті або навіть подзвонити, я скину номер в поспілкуємося
Эфигения• 02 мая 2023
Ответ дляСчастлива сегодня 5
Ви навіть без лікарняного були?
Мені навіть його не пропонували.
Але в мене була робота з вільним графіком, то я потім декілька днів відлежалась.
Счастлива сегодня 5• 02 мая 2023
Ответ дляЭфигения
Мені навіть його не пропонували.
Ого, як ви це витримали...
Эфигения• 02 мая 2023
Ответ дляСчастлива сегодня 5
Ого, як ви це витримали...
Молода, дурна. Звісно треба було лежати, але я думала, що в мене ж легка робота без напрягів, не хотіла зривати заплановані заходи. Потім звісно відлежалася. Але наука на все життя.