АсобеннАя• 02 мая 2023
Мужу вручили повестку..
Что будет если не пойдет в военкомат?
_Alekssandra_• 02 мая 2023
Ответ дляAnita123-13ef
То ви по сайтах бігаєте, добре що диванні експерти далі диванів не бігають.
По каким сайтам?
По этому форуму?
Так и вы же ’бегаете’. Тю.
По этому форуму?
Так и вы же ’бегаете’. Тю.
Ответ дляАсобеннАя
Кто сказал что он боится туда идти? Он то как раз и собирается идти, это Я против!
Автор, понимаю... Мой после первой повестки (принесли домой, ранним утром) тоже пошел в военкомат. Отправили на медкомиссию .Если что, возраст ближе к 60, куча хроники((. Городок маленький, знакомые сказали, что признают всех годными. И тут я тоже встала ’на рога’.
Нам повезло, предприятие смогло оформить бронь. Отнесли документы в военкомат, пока не трогают.
lady.dziu2011• 02 мая 2023
Ответ дляWorrm
А ваше Дніпро хто повинен захищати? Наші чоловіки? Якби не наші захисники, то Дніпро би окупували.
Почалося.... ви таке пишите ніби з Дніпра ні одного чоловіка там немає. У нас кожного дня гребуть хлопців і везуть на фронт. Не меліть дурниць
diamond_shop• 02 мая 2023
шановне панство, а де автор? чи як тільки зняли анонімів, автор зникла? ще й ботні тут набігло з 0 рейтингом кричати ’всепрапала зрада-а-а-а-а’
не треба відповідати на такі питання коли їх створюють аноніми, так половина тем просто зникне
це для нормальних порадниць, які не чекають на рашку
Ответ дляlady.dziu2011
Я такого ніде не писала, що немає жодного чоловіка. Задала запитання, якщо чоловік автора не збирається захищати, то хто тоді повинен це робити? Наші чоловіки, які більше року безвилазно служать? Уже краще б не тригерила і мовчалаб, тихо ховала б свого під спідницею. Дніпро також волога мрія путіна, і якби не ті хто боронить, то могла би і доля Маруполя спіткати, про це не думають. Думають тільки як на чужій козі пропетляти.
lady.dziu2011• 02 мая 2023
Ответ дляWorrm
Ви так і написали, ’якби не наші захисники ’, чиї ваші? Хтось може йти воювати , хтось ні. Не нам з вами це вирішувати. Крім того в країні воєнне положення , а не війна . Коли держава визнає що у нас війна, підуть всі.
Ирина Ириновна2• 02 мая 2023
Ответ дляOlgusya
Удалено администрацией...
По статистике у нас пригодных 404 дармоеда
И
Народний депутат України може мати до тридцяти одного помічника-консультанта. Помічником-консультантом народного депутата України може бути лише громадянин України, який має середню спеціальну чи вищу освіту і вільно володіє державною мовою.
На данный момент около 4000 тыс помоШников+ дети депутататов, родственник и и родственники помощников-один день в Бахмут и Марьинку- и уже отбили и порешали? А не грести молодняк ( косых, крывых и роботяг без денег) -на смерть. Я за то что люди с руками больше пользы общемтву принесут чем пустозвоны, и к количеству которое выше добивала добпвить всех тех и их родственников с модной приставкой ЕКС и победа за нами через неделю! Вангую на таро и по звездам
Станом на 01 квітня 2023 року у Верховній Раді України дев´ятого скликання працює 404 народних депутати України, з яких 215 було обрано в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі та 189 – в одномандатних виборчих округах. Обрано вперше до Верховної Ради України – 318 народних депутати України.1 апр. 2023 г.
И
Ответ дляWorrm
Удалено администрацией...
lady.dziu2011• 03 мая 2023
Ответ дляИрина Ириновна2
И
І у кожного цього дармоїда куча рідні , яким теж поробили броні, або просто звалили з країни.
МАМА НИКИТКИ-2• 03 мая 2023
Ответ длямаминаБубочка
В мирное не бывает ограничено годных
Буває. Є запис непридатний у мирний час і обмежено придатний у військовий.
Ответ длянинель 1919
с собой был военник,он показал и все равно выписали повестку?
Нет, военника с собой не было
Ответ дляdiamond_shop
Та никуда я не пропала, на переживайте
Ответ дляkpss2017
Вы сами то поняли, что написали?)
Так и есть, у него так и написано
_Alekssandra_• 03 мая 2023
Ответ дляLily-2020
Все только и ноют почему так долго война и когда уже наступление, а как до дела доходит, то своих недомужиков попрятали. Вам нормально с такими ссыкливыми жить вообще? Сексом заниматься? Детей им рожать? Тьху
А на вас лично как это влияет?
То, что вы пытаетесь кого-то оскорбить, старый никому неинтересный лозунг. Только совсем незрелые личности на него поведутся.
Не в храбрости тут дело. Хотя есть такие мужчины, что реально боятся. А что, человек не может бояться?
lady.dziu2011• 03 мая 2023
Ответ дляTatka Kiev
А міняти наших хлопців немає кому
Реально відпустки не дають(
І не будуть міняти, бо там мясорубка. Гинуть постійно і скільки би не поповняли хватати не буде людей. А колись скінчиться чоловіки, що потім? Це реально дуже страшно.
Ирина Ириновна2• 03 мая 2023
Ответ дляTatka Kiev
А міняти наших хлопців немає кому
Реально відпустки не дають(
Бронь снтмать с судей, двс-ников, сбу-шников, депутптов и массовиков затейниеов и всех ихтродственников и батальойн готов-ща 3 дня максимум и Бахму отобьем и Донецкую обл.освободим-толтко эту братию и гоп-компанию всю и сразу и на ноль и экипировка за з/п -оыициальную 🤣😂
МАМА НИКИТКИ-2• 03 мая 2023
Ответ дляСнежка1
Удалено администрацией...
Непрнятной войне?
Ще й 19 вподобаєк. Матрьошкі відкрито вже отжигають
Ирина Ириновна2• 03 мая 2023
Ответ дляlady.dziu2011
Не хочу нагнiтати але чоловіки не закінчаться але патріотизма і на ентузіазмі вже ніхто не піде. Скоріш всього не тільки в зв´язку з війної але і в зв´язку с вн.ситуацію-переговорщикам потрібно буде домовлятися-не лише про бізнес і кошти-але і про країну і життя в цій країні.
Ирина Ириновна2• 03 мая 2023
Ответ дляAnita123-13ef
Значить всьо равно під яким прапором будуть жити ваші діти.
Вибачте, не зовсім зрозуміла спіч...а під яким прапором 9 років жив Крим, Донецька і Луганська обл? Вас цікпвить колір прапора чи як будуть жити ці діти і чи будуть жити? Конкретезуйте-тільки без популізма. Вас цікавить колір прапора чи життя Ваших дітей?
Ответ дляLily-2020
100%
Вона нажаль не усвідомлює, що якщо не дай Боже, до них у дім постукає рускій солдат, чоловік теж сховається до неї під спідницю.
МАМА НИКИТКИ-2• 03 мая 2023
Ответ дляOlgusya
Удалено администрацией...
Так он вище пишуть:» «кака разніца какой паспорт»
Ответ для_Alekssandra_
А на вас лично как это влияет?
Я запрещала бояться? Можно бояться и делать то что нужно, а не ныть. Мне неинтересны ваши красивые слова, мне интересны действия
_Alekssandra_• 03 мая 2023
Ответ дляLily-2020
Вообще не интересно, что вас интересует