Оцененная• 02 мая 2023
Шампунь X- Folate против лупы себорейного дерматита Кондиционер Therapeutic усп
Дівчата, хто користувався цими засобами? Як вам? Страждаю від себорейного дерматиту вже років 20, то загострення, то ремісія. Дерматолог виписала ці засоби, цікава інша думка ще. Так як ці засоби у них в салоні і коштують не мало, цікаво чи дієві вони взагалі.
Братья Капли• 03 мая 2023
Я сейчас с января пользуюсь Eucerin от жирной перхоти, это мое спасение,так голова чесалась , что я не перепробовала, ничего не помогало
Электричка• 03 мая 2023
Ответ дляБратья Капли
А можно ссылку, как он выглядит?