Неместная Я• 02 мая 2023
Син 9 років випив таблетку фурациліну
Призначили антибіотики сину. Я залишила 2 пластинки на столі, і син переплутав випив в обід одну таблетку, і ввечері одну. Прийшла з роботи, в нього 2 рази парта була,почуває себе нормально. Глянула, він не ті таблетки випив. Знаю, що сама винна. Начебто читаю, що нічого страшного не повинно бути, може хто підкаже точно?
Поросенка• 02 мая 2023
Ответ дляНеместная Я
Це дуже допомогло
а шо вам треба?
ну випийте валер’янки
Неместная Я
• 02 мая 2023
Ответ дляПоросенка
а шо вам треба?
ну випийте валер’янки
Ви думаєте, що нічого страшного не буде від фурациліну?
Поросенка• 02 мая 2023
Ответ дляНеместная Я
а шо повинно бути
Викачую яйцями• 02 мая 2023
Ответ дляПоросенка
а шо повинно бути
Невже не можна нормально людині відповісти?! Якщо знаєте, або мимо пройти
Неместная Я
• 02 мая 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Автор, ничего не будет. Не переживайте.
🙏 дякую
Поросенка• 02 мая 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Які можуть бути наслідки, якщо фурацилін прийняти всередину?
Нічого не буде. Фурацилін – слабкий антисептичний засіб, навіть бактерій не бере. Тому нічого не буде, навіть якщо не одну таблетку прийняти, а десяток – він навіть кишкову флору не зашкодить. Ми на операціях їм очеревину промиваємо у випадках перитоніту – абсолютно безпечний, навіть коли всмоктується в кров (с)
гуглітє
Не любовница• 02 мая 2023
Можна подзвонити в швидку і запитати в них. Думаю, вони більше в цьому розбираються.