Завжди з рушником• 03 мая 2023
Девочки, увеличивать губы или нет?
Хочу увеличить губы. Но все отговаривают. Вы бы увеличивали ?
Татьяна-bfd8• 03 мая 2023
Ответ дляЯниЯ
Конечно увеличивать. Чтоб до носа доставала
Так можно и задохнуться
90x60x90• 03 мая 2023
Таке відчуття, що верхня збільшена, а нижня ні. Я б нижню збільшила, щоб було симетрично і органічно.
Мишка-шалунишка• 03 мая 2023
Похоже, тут оперативно уменьшали промежуток между носом и верхней губой. Уже ничем не испортить. Можно увеличивать.
Мядуза аля моргонер• 03 мая 2023
конечно ДА! даже не думайте оставить как есть.
Вообще не представляю как с такими страшными губами ходите.. Увеличивайте, губы-банты пойдут.
До носа достанут, это новое веяние можы
Ксенияяяяя• 03 мая 2023
Якось мій колишній начальник, побачивши подібне фото сказав, що таким ротом тільки мінети робити. Історія давня, тоді ще губи не кололи так масово
Марафетчица• 03 мая 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Мозги, в наличии которых у Вас есть сомнения, себе увеличьте.
Та ну, автор вам настроение поднимает, а вы обижаете
Марафетчица• 03 мая 2023
Ответ дляКсенияяяяя
У нас іт-відділ губи однієї співробітниці просто називав ’со са ли ще’
Печенюшка• 03 мая 2023
Боженьки, спитала дівчина на свою голову про губи. Розказали і про ніс, і про шкіру, і все на світі окрім губ. Змії, ви чого?
По темі: гарні губи, але як дуже хочеться, то можна підколоти, щоб мати уявлення, що воно таке. Через деякий час все одно все повернеться до свого звичного стану.
Завжди з рушником
• 03 мая 2023
Ответ дляКозачка
Фу. Так ви ж вже... Краще шкірою займіться.
Ніколи їх не збільшувала тому й питаю
Козачка• 03 мая 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Ніколи їх не збільшувала тому й питаю
У вас шрам під носом, bull робили.
Ромашкинная• 03 мая 2023
Та шо ж такое! Как развидеть то теперь? Зонтик для подбородка какой-то..