Залізна тьотя• 04 мая 2023
Як можна все життя працювати на когось чи державу в підневольному стані?
Що керує людьми, які все життя витрачають на роботу, де вони залежні від керівництва, мало отримують, не керують своїм часом? Наприклад, різні спеціалісти та працівники міської ради, які можуть з 22 років і до пенсії там просидіти. Разом з тим, живуть як раби: на 09 на роботу, додому в 18, крок вліво, крок управо розстріл, а відпустка 1 раз на рік, коли дадуть. Люди продають себе за копійки. Або продавці або різного виду наймана робоча сила в бізнесі ?
Зрозуміло, як тимчасова робота чи в 25 років для набуття досвіду, то це гаразд, а як можна 20 років поспіль там пахати? Всі мають прагнути до власної справи, незалежної діяльності. Це мега кайфово, це свобода і мотивація. От ви ким працюєте? ( Запитання до старших 30 років)
Залізна тьотя
• 04 мая 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Мама нотариус, брат нотариус, я помощник. Нотариусов не контролируют? Легкая работа? Ахаха!!! За день гемора столько, что домой приходишь еле живой
Так юрист має багато форм, чому ви не йдете з цієї професії, маєте намір іспит складати?
Чеширская кошечка• 04 мая 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Речь же не обо мне, а о легком хлебе нотариусов? Или я не правильно поняла кто вы?
оксюморон• 04 мая 2023
Ездила сегодня к маме, соседка- гинеколог на джипе ездит, работает на государство в государственном роддоме. И ничего так на джип заработал,навряд в исиде она б имела джип
Сало не люблю• 04 мая 2023
23 года в налоговой работаю, сейчас руководитель среднего звена, зп 25-30 , 45 дней отпуска, больничные плюс мужу в бизнесе помогаю - зоомагазины у нас - бизнес это кабала покруче моей госслужбы, без выходных/проходных /больничных и отпусков - и бесконечные задрачивающие проблемы - то тупые продавцы, то амебные, то ворующие, то у поставщиков прикол за приколом и еще куча всяких мелких проблем - с 2009 года крутится, манала я такие бизнесы
Зубожиння• 04 мая 2023
Я никогда почти не работала, по найму в свои 16-18 лет, потом в основном как фрилансер, фоп...
И вот сейчас, в 45 лет готова пойти на скромные 10000 грн в месяц на работу на дядю.
У меня есть свой доход, честно говоря, могу позволить себе лежать дома и плевать в потолок. И работа если и нужна, то для тонуса. И не хочу больше нервничать, пусть у хозяина голова болит про проверки, отчёты, налоги и прочую хрень. Работник я ответственный, туплю только поначалу, потом как машина заведенная.
Намазюкана нішою• 04 мая 2023
Ответ дляСкляна миша
Всі мають прагнути до власної справи - це тому що ви так вирішили?))
Я працюю в наймі. Маю високий дохід. Крім того ще маю щомісячний невеликі пасивні прибутки.
Мене все влаштовує і я себе відчуваю вільною!
Високий це який для вас?
Скляна миша• 04 мая 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Високий це який для вас?
Це такий, що можеш багато, що дозволити)
Залізна тьотя
• 04 мая 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Вам щось не подобається, однак ви вперто не залишаєте професію. Чому? У юристів є багато можливостей вибору місця робити. А мені все легко та приємно. Не знаю, що саме вам важко, хоче ви вжили нелітературне слівце. Всі скиглять, однак не йдуть нікуди. Чому?
Само_достаточная• 04 мая 2023
Мабуть тому, що я мама двох дітей, вранці мені дозволяють пізніше приходити, щоб завести в садок, школу, маю короткий робочий день 7 годин, відгули, вихідні, лікарняні, відпустка 60 днів на рік, вихід на пенсію на 5 років раніше, навчання, підвищення кваліфікації за рахунок установи, гарний колектив і найголовніше!!!ця робота приносить мені задоволення!!!Відповіла на питання?
TATATA1973• 04 мая 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
В обществе есть разные люди. Мы не инкубаторские.
Кто-то врач, кто-то кафе держит или ремонт одежды. Кто-то работает в городском совете.
Ваше предложение встать и уйти с мест, где есть руководство, странно....
Плюсую. Що там ті працівники міськради. Візьміть лікарів-хурургів для прикладу. У мене таке враження, що вони живуть на роботі. А вже скільки над ними командирів. І нічого. А бізнесом я вважаю ті обсяги, коли на тебе працюють, а самозайнятість це так. Тому що я працюю в державній установі, відпустка майже все літо, розклад регулююємий, ну да, заробітна плата по міркам києва не висока, в нашому регіоні середня, + підробляю - дипломи, курсові....Мене моя робота дуже влаштовує, у нас ще і лікарняні + до заробітної плати. Так що не всі бюджетники - це погано.
муха в кедах• 04 мая 2023
нежелание или страх брать за себя и семью ответственность, хотят спокойной и стабильной жизни.
Закусенец• 04 мая 2023
Бухгалтер. Наймана праця в компанії півдня, ведення звітності як ’підробіток’.
Закусенец• 04 мая 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
В мене все добре, всі колеги працюють довічно в цій справі, а діти її продовжують. Винагорода висока, робота приємна.
Як ви отримали право на ведення цієї діяльності?
Чи платили хабар?
Закусенец• 04 мая 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Так це самозайнята особа
Вони умовно самозайняті. Хоч і всі ФОПи у більшості. А насправді працюють як найняті працівники (є всі ознаки трудових відносин: графік роботи, відпустки, лікарняні тощо).
Первая ласточка инфляции• 04 мая 2023
Ну вы сегодня вся такая в белоснежном пальто.
А завтра хз.
Вот многих война заставила уехать из Украины. И их опыт показал, что самые трудноадаптируемые знания и дипломы - в сфере права и медицины. И сколько уже тут юристов отписывалось, что ’в Украине юрист, а тут - повар, горничная и т.д ’
Так что не судите людей. Жизнь очень непредсказуема.
А завтра хз.
Anjavoloschykk• 04 мая 2023
Ответ дляTammy21
Авторка, Ви недавно почали на себе працювати, чи теоретик?
У праці по найму маса переваг.
Головні переваги -ти закінчив зміну і забув про роботу до наступного робочого дня.
Кажу,як колишній підприємець)
Правда,поки ще не готова йти на роботу по найму)
Кажу,як колишній підприємець)
Ответ дляAnjavoloschykk
Кажу,як колишній підприємець)
Саме так, а ще у декого і соціалочка є, і бонуси різноманітні, але це як пощастить.
ПС. Я теж поки не готова)
Отжигающая• 04 мая 2023
Ну треба ж комусь вчити і лікувати. І так, я вже 20 років працюю на державу. До власної справи не прагну. Є такі люди, уявіть.
ПАЦАНКА О• 04 мая 2023
Ответ дляЮлияА91
💯! Потому что люди которые заняты своим делом или бизнесом-не сидят в советчице. Это люди с другим мышлением и другим складом ума!и не будут в советчице писать такую ересь
У меня свой мелкий бизнес, иногда здесь зависаю.
ПАЦАНКА О• 04 мая 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Ой, да ладно, не смешите. Для многих тут свой бизнес - это торговля трусами на базаре или через инет.
По сути это тоже бизнес, но ни денег особых не приносит, и времени навалом тут сидеть.
Почему торговля трусами не бизнес?
Сизоока бестія• 04 мая 2023
Ой автор, не выделывайтесь. Есть и по найму высокие зарплаты, и без риска (как в вашем бизнесе). И не только айти.. знаю на собственном примере. кстати, что вы там писали что IT самая интеллектуальная профессия? Тоже бред
Cherry12358• 04 мая 2023
Ви трішки чудна, автор.
Люди є і з високими заробітками в наймі, і такими, що диктують усови роботодавцям, бо мають високі, а то й унікальні компетенції. Бізнес цінує працівників, якщо зоче розвиватися. Не всі компанії з постсовковим підходом. У вік технологій можна працювати віддалено.
Нам наприклад прямо кажуть, що ми можемо працювати коли нам зручнт (вдень чи вночі), можемо првцювати менше в якісь дні, можемо вирішувати і свої побутові справи. Головне - щоб проекти були під контролем, клієнти - задоволені, а ми - на зв‘язку у робочий час на телефоні/ месенджері для вирішення термінових питань.
ПростоБелка• 04 мая 2023
Мені 36,але помітила що такі вискочки як ви отримують від життя щелбан по носі за оце ’як ви так можете? А я ось ніколи....’ і далі по списку.
Не фраєріться сильно бо і ви можете відчути що то таке працювати на когось
Скользкая• 04 мая 2023
Мій страшний сон мати свою справу. Якщо ти власник, то ти завжди на роботі, як не тілом, то душею. А я відтарабанила 4 години на державу і вся своя собі. Навіть керівником не хочу бути, бо це теж думати тре про роботу не на роботі. А розмір зарплати...таке собі. На роботу ходжу плаття вигулювпти.
Вишня на торті• 04 мая 2023
Я не умею самоорганизовываться,я- командный игрок. Поэтому у меня не получается стать владелицей бизнеса. Получается жить с пассивного дохода. Сдаю что- нибудь в аренду,и свое и чужое.
Вишня на торті• 04 мая 2023
Но вашу мысль,я тоже хорошо понимаю- когда работала по графику,врачом,чувствовала себя рабом. Каждый день одно и тоже,сам себе не принадлежишь. Работа управляла моей жизнью и моим временем. Поэтому я ушла,сейчас доход маленький,но я делаю то что хочу. Хочу - сплю,хочу гуляю. Думаю как увеличить доход ,не становясь ’на рельсы’ - с 8.00-17.00.