🔥Флешмоб "покури на базе ГСМ" на россии продолжается!
В Ташле на Ставрополье на площади 100 кв м горят бочки с топливом.
Пожару присвоен второй ранг.
Борются с огнем 45 человек и 13 единиц техники.
#пожар #рф. Видео
Ильский НПЗ в Краснодарском крае ночью покурил )))
Не путать с Таманью где был вчера пожар на НПЗ !!!
🤡 МЗС росії назвало «спробою терористичного акту» удар по Кремлю та звинуватило у цьому «київський режим». Там поскаржилося, що «особливий цинізм» дій української влади полягає в тому, що спроба замаху на президента рф була здійснена перед Днем Перемоги та параду 9 травня. Окрім того, у росії хочуть засудження з боку світової спільноти
🔸hromadske |
Пожару присвоен второй ранг.
#пожар #рф. Видео
🔸hromadske |
Kristal2013• 04 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Ще буде
От география
Это топливо из военки
От география
Это топливо из военки
Ну тут прям со вчера в голове крутиться песня Линды ’мало огня’.
Donnafugata• 04 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Вона б створила по кожному участку окремо
У мене системніше!
До речі нові часто мене з нею плутають. Рилли
У мене системніше!
Я спочатку подумала, що то її тема. Вже потім побачила хто автор)