Каркуша Клара• 04 мая 2023
Женщина, 42 года
Женщина, 42 года, сама себя сожержит, самодостаточна.
Замуж не хочет. Замужем не была. Сексуальный опыт - очень большой.
Замуж вышла б - если б муж был ОЧЕНЬ богатый и ОЧЕНЬ хороший.
Нормально или нет - как для Вас?
Или для людней с советским мировоззрением это не норм?
Нормально или нет - как для Вас?
Результат:
вже голосів:
447 (77.47%)
Да, норм
57 (9.88%)
Хочу тоже так
39 (6.76%)
Замуж-если ОЧЕНЬ богатый муж
34 (5.89%)
Нет, ненорм, меня содержит муж
Тро Нью-Йорку• 04 мая 2023
Ответ дляЯ таке знаю
В 44 это старый хрыч?
Ми ж обговорюємо на якого вона може розраховувати. Дуууже багатий 44річний їй не світить. З огляду на те, що вона має сьогодні.
Я таке знаю• 04 мая 2023
Ответ дляСтефанія
Ну , не все педофилы латентные
Ага если мужчине лет 45, почему нет ?
Адекватные люди выбирают не по внешности и по возрасту , а по ценностям подходящим и чувствами .
Ага если мужчине лет 45, почему нет ?
Полностью согласна. Но выше пишут, что это старый хрыч)
Чарівна патика• 04 мая 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Навіть дуже при чем. Бо старіння ніхто не відміняв. Мені 46, все тіло в синцях, просто попрацювала. А кому потрібен старий хрич?
Який жах
Мені теж 46
Виглядаю прекрасно
Постійно знайомляться зі мною
Чоловік обожнює вже 20 років як носить на руках
Знаю , що сама я ніколи не буду
Завжди буде поруч мужчина самодостатній
Мені теж 46
Виглядаю прекрасно
Постійно знайомляться зі мною
Знаю , що сама я ніколи не буду
Завжди буде поруч мужчина самодостатній
Тро Нью-Йорку• 04 мая 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Старий хрич це 60+ Для чого багатому чоловіку 40 річна жінка?
З родзинкою• 04 мая 2023
Не поняла вас,я бедная замужем не была и не хочу и что.Кто должен решать нормальность
Я таке знаю• 04 мая 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Что такое очень багатый...это список форбс? Или как определяют что багатый?
В шоколаде• 04 мая 2023
Ответ дляЧарівна патика
Не погоджусь
Є багато багатих вдовців
Звичайні мужчини які хочуть щастя сімейного затишку спокою
Мій тато один з них
Йому 65
Але хоче він 45-50
Жіночку
В батька є все житло гроші бізнес нерухомість
Живи радій подорожуй світом
І в його оточенні є такі ж мужчини
Є багато багатих вдовців
Мій тато один з них
Йому 65
Але хоче він 45-50
Жіночку
Живи радій подорожуй світом
І в його оточенні є такі ж мужчини
Хоч одна розумна жінка відписалася ,яка певно вдалася до розумного батька ,який в 65 не дивиться на тих,хто йому у внучки годиться
Нормальний чоловік буде шукати жінку ’своєї епохи’ ,а не за дискотечницями ганятися, Ви все вірно написали
Дивують коментарі вище, що жінка 42 років не потрібна хорошому\багатому за полтіннік ,тому що він ахати школярочок хоче.
Невже люди настільки опущені і аморальні стали на фоні поклоніння гаманцю?
Хропочка з гривкою• 04 мая 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Автор, хочет услышать что это ненормально.
Что лучше замужем и в декрете, на акции в АТБ бегать. Чем сама себя содержит и пеленки не стирает.
Знаєте, я вже давно відношуся нормально до тих, хто не хоче сім’ю, дітей і тд. Ось краще нехай живе собі людина, як хоче, а не псує життя чоловікові, дітям і собі.
Мені 36 і у мене є сім’я і троє дітей. Кумі так само, але поки без сім’ї, її так влаштовує.
Тому у кожного свій вибір і своє бачення як краще йому. А те, що нам нав’язують зі сторони, то лиш їх бачення і все.
Тро Нью-Йорку• 04 мая 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Спитайте у автора, для мене це набагато вище середнього по країні.
Я таке знаю• 04 мая 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Для того для чего и обычному. Чтоб хорошо с ней было.
Не заздріть тьоті• 04 мая 2023
Какая разница, что думают другие, если ей одной хорошо и она не страдает от того, что не замужем. Считаю, что вполне нормальное решение она приняла.
Главное, чтоб она не ныла другим, что ей плохо одной.
Например, моей подруге 40, думает так же, но она постоянно ноет, что одинока, просит ее с кем-то познакомить, говорит, чтоб помогла найти ей парня, постоянно жалуется, что одна.
Все наши разговоры сводятся к одному «мне нужен мужчина», «где мне найти мужчину». Вот с ней я не выдерживаю уже и говорю, что ей нужно опустить свои запросы, если она хочет мужчину т.к. она не нужна такому мужчине
Стефанія• 04 мая 2023
Ответ дляЧарівна патика
Не погоджусь
Є багато багатих вдовців
Мій тато один з них
Йому 65
Але хоче він 45-50
Жіночку
Живи радій подорожуй світом
І в його оточенні є такі ж мужчини
Є багато багатих вдовців
Мій тато один з них
Йому 65
Але хоче він 45-50
Жіночку
Живи радій подорожуй світом
І в його оточенні є такі ж мужчини
Хотеть он может хоть Джоли .
А по факту дед так и кукует один
Тро Нью-Йорку• 04 мая 2023
Ответ дляВ шоколаде
Це реалії нашого часу. Можна наївно чекати ще років 20 на принца але годинничок каже що неварто. Я взагалі не розумію для чого самодостатні жінці з величезним сексуальним досідом в 40 років заміж?
Я таке знаю• 04 мая 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
А что такое средний по стране? Больше 20 тыс тыс грн ?
Средняя в украине 18.
Art_ksenya• 04 мая 2023
а если встретится очень хороший мужчина, не богатый но родственная душа - это ж лучше
Голодаю• 04 мая 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Та чого? Я вчора одного багатого зустріла. Але мені ще 40 немає. І савецкого минулого тим паче. Йому років 60. Власник супермаркету. Визвався обслуговувати. Яке воно чумне. На підпитку був. Думає, що всім цікавий, бо багатий. Але ж хтось і на нього з радістю б погодився. Може автора такі б цікавили.
Ответ дляJul-Ap
У меня мама в 18 вышла, первая из класса и группы. Просто папа заканчивал военное училище и нужно было ехать в горнизоны, а ей нудно было определиться, с ним ехать или расставаться.
И тогда это было рано, в основном в 21-23 замуж выходили.
А я вважала, що рано заміж - то соромно))
Зараз - байдуже, хоча все ж таки дещо шкода таких дітей, без життєвого досвіду ))
Чарівна патика• 04 мая 2023
Ответ дляСтефанія
Хотеть он может хоть Джоли .
А по факту дед так и кукует один
Не кукує
Жінок черга
Але він не хоче свого віку
Хоче 45-50
Вам би так кукуввти ,як дід в свої 65
Шампанське щодня якісь подорожі з жінками відпочинки
Жінок черга
Але він не хоче свого віку
Хоче 45-50
Вам би так кукуввти ,як дід в свої 65
Видна міленіалка• 04 мая 2023
Советское мировозрение у автора этого нелепого опроса.
А 42-летняя женщина может жить, как хочет
ПлакалаВАвто• 04 мая 2023
Ответ дляУсміхайлик
А причем тут советское мировоззрение? Для очень богатого она уже немолода
А если очень богат то обязательно восемнадцатку ищет? Или 42 года это уже старушка? В 42 года есть женщины которые выглядят получше чем некоторые в 30. У меня знакомая +- как автор описала, только возраст 38 лет, умная, очень интересная женщина, вышла замуж за дипломата недавно.
Тро Нью-Йорку• 04 мая 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Средняя в украине 18.
Ще раз, питання до автора. В кожного з нас своє розуміння, для мене це як мінімум мілліонер, долларовий. 50-100 тисяч це не багатий чувак.
Мейк-ап форева• 04 мая 2023
Ответ дляУсміхайлик
Заможний чоловік 65 +, але там діти/онуки/жінки так просто годувальника не відпустять.
Автор, шукайте. Як то кажуть обрати напрямок руху, це вже напівшлях до успіху
Хропочка з гривкою• 04 мая 2023
Ответ дляArt_ksenya
В 42 роки вона вже дуже добре розуміє, що їй і хто потрібен. Гроші дають можливості, до яких вона звикла. Тому, на мою думку, тут варіант лиш з грошима)))
Тро Нью-Йорку• 04 мая 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
Скільки діпломату років?
Ку ка ку ка ку• 04 мая 2023
Ответ дляЧарівна патика
Нєа
Краще і набагато
Только мужчины с Вами не согласятся.
Каркуша Клара
• 04 мая 2023
Ответ дляJul-Ap
Очень богатому и очень хорошему , наверное, нужно будет что-то иное
И очень большой сексуальный опыт скорее минус.
А так, нормально.
Что здесь может быть ненормального?
А так, нормально.
Что здесь может быть ненормального?
а почему большой сексуальный опыт - минус?
Усміхайлик• 04 мая 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
В 42 уже 10 лет и старушка