Кидстаффовка• 04 мая 2023
Знайшла клон популярного аромату
Я з тих, хто обожнює Баккару, але зараз вона мені не по карману. Зустріла вчора знайому і почула свій улюблений аромат, ну один в один з Баккарат Руж, а вона говорить, що це у неї Asabi 2. Подивмлась ціна в них більш-менш адекватна, можна назбирати та на День народження собі подарувати. Але я чомусь не знайду їз ніде в наявності. Навіть на Кремчику немає, думала замовити хоч відливантик, щоб був у мене. Можливо Ви замовляли десь ці парфуми? Дуже їх хочу
Капитанша• 04 мая 2023
В єві є зелені пляшечки, вони помітні серед парфумів
Спробуйте шафран, мені вони геть подібні на баккара
Веселуха Муха• 04 мая 2023
Я теж знайшла клон своїй машині Ленд крузер - ренгстон або Даді ( джипи такі ж як і Тойота лендкрузер)
Кидстаффовка
• 04 мая 2023
Ответ дляМальдивирую
Red temptation из Зары
В Зарі зовсім не стійкі, в мене було 2 аромати. Вони злітали за пару годин. Цікавить саме Asabi 2
Кидстаффовка
• 04 мая 2023
Ответ дляКапитанша
Дякую, як буду в Єві затестю обов´язково
МастерЮля• 04 мая 2023
Ответ дляКидстаффовка
Поверьте, red temptation будет вонять неделю
Вэнди Стар• 04 мая 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Кидстаффовка
• 04 мая 2023
Ответ дляСамоучка
Оцей ще подивіться
Ana Abiyedh Rouge Lattafa Perfumes
Дякую.
МеняАЖтрусит• 04 мая 2023
Матерь Божья, та оригинальная Баккара смердит, а фейки будут вонять ещё паскуднее
Кидстаффовка
• 04 мая 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Мені пахнуть
Кидстаффовка
• 04 мая 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Вот еще клон, я бы сказала мягче и прятней Бакары
Подивлюсь, можливо теж замовлю відливант на пробу. Дякую
Элька-Карамелька• 04 мая 2023
Ответ дляКидстаффовка
я могу Вам сделать отливант 2 мл на пробу, бесплатно,, но доставка за Ваш счет
Самоучка• 04 мая 2023
Ответ дляСвета-f5fe
Не пойму прикола, все одно дорого, в мене одні і то я ними не користуюсь
То викиньте ті одні
Элька-Карамелька• 04 мая 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Некоторые клоны ’мягче’, нельзя обобщать
интайм_не_предлагать• 04 мая 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Так мова не про фейки, а про схожі аромати.
интайм_не_предлагать• 04 мая 2023
Ответ дляКидстаффовка
Мені пахнуть
Отакі спробуйте Franck Olivier Pure Addiction
Кидстаффовка
• 04 мая 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Дякую. Якщо Укрпоштою зможете відправити, була б дуже щаслива
Новою до нас дорого