Кидстаффовка• 04 мая 2023
Знайшла клон популярного аромату
Я з тих, хто обожнює Баккару, але зараз вона мені не по карману. Зустріла вчора знайому і почула свій улюблений аромат, ну один в один з Баккарат Руж, а вона говорить, що це у неї Asabi 2. Подивмлась ціна в них більш-менш адекватна, можна назбирати та на День народження собі подарувати. Але я чомусь не знайду їз ніде в наявності. Навіть на Кремчику немає, думала замовити хоч відливантик, щоб був у мене. Можливо Ви замовляли десь ці парфуми? Дуже їх хочу
Кидстаффовка
• 04 мая 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Отакі спробуйте Franck Olivier Pure Addiction
Дякую
Подивлюсь.
На привозе• 04 мая 2023
Ответ дляКидстаффовка
В Зарі зовсім не стійкі, в мене було 2 аромати. Вони злітали за пару годин. Цікавить саме Asabi 2
Дарма, саме Ред Темптейшин дуже стійкі, я ввечері пшикну, зранку точно ще пахну (чи воняю, кому як), на одяг боюся і розпилювати.
На привозе• 04 мая 2023
Судячи з відповідей, можна колекцію відливантів клонів улюбленого аромату зібрати, обрати кращих на свій смак, загалом тестить-не перетестить.
Анти-анонім• 04 мая 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Вот еще клон, я бы сказала мягче и прятней Бакары
Плюсую.
И по цене доступен