motherfucker• 05 мая 2023
Ответ дляa.ostroverh
Аккуратнее
Мне за курву недавно бан влепили)
Неожиданно)
Хаус на связи• 05 мая 2023
Ответ дляКонкордія
Полнолуние отмечают, какая милота, свящённая война как никак в zголовых
Что полнолуние что затмение.. у них затмение рассудка на постоянной основе
a.ostroverh• 05 мая 2023
Ответ дляnikolayev
А она что, неприличное слово?
То им сравнить не с чем)))
Мне нет
Но человек в свой адрес воспринял))
Хаус на связи• 05 мая 2023
Ответ дляa.ostroverh
Аккуратнее
Мне за курву недавно бан влепили)
ой, ну писали курка и ошиблись буковкой))
Ответ дляa.ostroverh
Аккуратнее
Мне за курву недавно бан влепили)
Я даже не поленилась, в Гугле посмотрела. Слово польского происхождения, но известно во всём мире.
Курва (пол. kurwa) — найбільш часто використовуваний польський вульгаризм [1] .
Має кілька функцій. Продуктивний у словотворенні, створює похідні слова, евфемізми і деривати. У сучасній формі існує з XV століття; неодноразово з´являється в літературі та інших культурних контекстах аж до сучасності. Публічне використання в ролі вульгаризму може бути карано в судовому порядку. Слово зустрічається також і в інших мовах, в слов´янських: білоруській[2], болгарській[3], македонській[4], сербсько-хорватській[5][6], словацькій[7], українській[8], чеській[9]; неслов´янських: угорській[10], румунській[11], литовській[12], албанській[13].
Ответ дляХаус на связи
Сьогодні таролог розказував останній день коридору затемнень. Треба в 8 вечора написати на листку все що вас турбує погане, від чого треба позбавитись і вийти запалить на вулиці, щоб змило дощами і розвіяло вітром.
А я таки зроблю, мало лі
Байрактарочка• 05 мая 2023
Ответ дляBe_me
Я взагалі вважаю, що в Хвилювалочці треба дозволити нецензурні вислови. Бо культура культурою, але ж про це б.дство рашистське говорити пристойно просто язик не повертається.
Хвилювалочка-матюкалочка)
a.ostroverh• 05 мая 2023
Ответ дляBe_me
Это не в такой теме было)