Хаус на связи• 05 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
Сьогодні таролог розказував останній день коридору затемнень. Треба в 8 вечора написати на листку все що вас турбує погане, від чого треба позбавитись і вийти запалить на вулиці, щоб змило дощами і розвіяло вітром.
А я таки зроблю, мало лі
Про поджечь это хорошо
Надеюсь наши ЗСУ ❤️ тоже прислушаются к этим рекомендациям)))
Гори русня синим пламенем!
Ответ дляparele
Ну, начну с антидепрессантов, пожалуй) вторая страница, и до сих пор ни одного))
Друга причина, чого я регулярно ходжу в цю тему- тваринки)) а перша- рецепти😅
все позбивають наші ЗСУ сьогодні, а русня ще й зверху люлєй вигребе( від усього серця бажаю їм масових прильотів в найнеочікуваніших містах!)
Юлия Крамарева• 05 мая 2023
Ответ дляparele
Таке миле звірятко,яка це порода?