Пес Патрон• 06 мая 2023

Яка естрада в нас була! А тепер Потап, Настя і якісь недолугі співульки.

Просто нудить від більшості сучасних співаків. Ніби нічо Меловін був,пише сам,но щас так розпасся і пліткує,як бабка на лавці.
Артем Пивоваров подобається і Влад Ситник. Ну, і Біличка навіки. Дівчатка,пишіть,хто подобається з сучасних. Бо Іво Бобул і ЛіляСандулесу це любов навіки,шкода,шо розійшлися.
Попразендовна• 06 мая 2023
Автор, уверена, что вы троллите)))).
Но скажу, что именно этот их альбом чудесный. Песня Берег любви меня, ученицу младших классов, очень растрогала. Помню, рано утром на радио Проминь крутили эти песни.
Вот моя подборка любимого из 90-х (и в детстве, и сейчас почему-то слезу пускала):

КинДза• 06 мая 2023
Ответ дляНеВРотик
Да никакой не было и нет . Слушать всех уныние и печаль для ушей .
Удалено администрацией...
Дуже дуже вумна• 06 мая 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Вважаєте, таке краще слухати?

Еду в магазин Gucci в Санкт-Петербурге. (Graaah)
Она жрет мой хуй, как будто это бургер. (Бургер, бургер)
Она жрет мой хуй, как будто это бургер. (Бургер, бургер

Це, до речі, російський репер фейс
Ви не праві.
Послушная• 06 мая 2023
Скрипка, друга ріка.
Мона_Лиса• 06 мая 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Раїса Кириченко
Обожнюю її пісню ’Мамина вишня’
Мона_Лиса• 06 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
Вот меня дизлайкнули за коммент к этому клипу, но скажите, разве я не права? Мне одной слышится не украинский, а смесь украинского с польским? Всё эти звуки с(ш), ну не наше это, чужое.
Може в неї зуби вставні
Дали полный бан• 06 мая 2023
Ответ дляМона_Лиса
Обожнюю її пісню ’Мамина вишня’
https://youtu.be/q2PypqbLatM
Впервые слышу. Голос такой глубокий, силища!
ЖивунаБагамах• 06 мая 2023
Ответ дляСиреневенькая
https://youtu.be/ve1KudWAJMo
Мой фаворит
Сподіваюсь це був сарказм
НеВРотик• 06 мая 2023
Ответ дляКинДза
Удалено администрацией...
Гыыыы .. во логика , если укр эстраду не слушаю то слушаю какогось газманова :))) це хто ? уважаемая ? ! Если Раммштайн слушаю то я жду немецкого мира :)) ? или там сейчас можно пособия получать ?

КинДза• 06 мая 2023
Ответ дляНеВРотик
Удалено администрацией...
Мона_Лиса• 06 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
Я б соже теж не знала, але двічі довелось побувати на їх концертах. Перший раз тьотя мене в ДК повела, я ще малою була, вдруге теж випадково, але вже старшою. Неймовірний вокал, при тодішній апаратурі.
НеВРотик• 06 мая 2023
Ответ дляКинДза
Удалено администрацией...
Обстановщица• 06 мая 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Юля Саніна дуже подобається.
Цікаво, скільки автору років, що вона Іво Бобула пам´ятає. Чи у другій хвилі популярності його взнала.
мені через місяць 51, Бобула с Сандулесою гарно пам’ятаю, але люблю і слухаю Саніну) Тополю слухаю з Альошою , також з молодих подобається Сергій Лазановський, Аркадій Войтюк
ну і звісно Кузьму, Білик, Пономарьова
Мона_Лиса• 06 мая 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Сподіваюсь це був сарказм
Взагалі-то це оперне виконання. І уявіть собі, багатьом подобається.
маринабаранова• 06 мая 2023
Этот наш ’бомонд’ - не смотрю, не слушаю и не интересуюсь, много лет.
Мона_Лиса• 06 мая 2023

Український джаз подобається, але його мало
Іра.• 06 мая 2023
Ответ дляНеВРотик
Удалено администрацией...
НеВРотик• 06 мая 2023
Ответ дляІра.
Удалено администрацией...
Іра.• 06 мая 2023
Ответ дляMetelitsa
Чому ніхто не написпв про ТНМК?
Щоправда, це не естрада)))

Абсолютно самобутній харківський гурт, хлопці, які прошли вже довгий шлях і не зрадили самих себе.
Респект їм!
Моя до них симпатія почалась із цієї пісні
https://youtu.be/IH7CSrH0aeQ

В цій пісні багато хто побачить власний життєвий досвід: ’ми смішили Бога’
https://youtu.be/gnTpacCapyk

Пісня, написана перед великою війною, яку я чомусь тоді часто слухала її: ’пам´ятай’
https://youtu.be/l5hBEkvLVS8
Писали про них👆і я писала. Вони пісні писали суперові. А те, як вони зараз працюють на благо країни, то окремий ´респект´.

Іра.• 06 мая 2023
Ответ дляНеВРотик
Удалено администрацией...
Рашен гьорл, гоу хоум🙋‍♀️🐸
Іра.• 06 мая 2023
Ответ дляНеВРотик
Удалено администрацией...
НеВРотик• 06 мая 2023
Ответ дляІра.
Рашен гьорл, гоу хоум🙋‍♀️🐸
💩:))) провокатор .. :)) Как старается :))
Іра.• 06 мая 2023
Ответ дляНеВРотик
Роблю як Кузьма Скрябін заповів- кажу хамові, що він хам. Ще й ррррузький. Ану, скільки комент проживе🕒
Сиреневенькая• 06 мая 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Сподіваюсь це був сарказм
Чого це сарказм? Анатолій Солов´яненко,золотий голос України. Куди до нього Потапу?
А ’Розвійтеся з вітром’-моя улюблена пісня
Техпаспорт на медузу• 06 мая 2023
Ответ дляОбстановщица
ну і звісно Кузьму, Білик, Пономарьова
Ми з вами ровесниці, мені 51 восени. Імена то я знаю, але щоб слухати, то ні
бифидобактерияЖоржик• 06 мая 2023
Ответ дляМарафетчица
Жесть
Марина Марина любов моя єдина
А в кожній поїздці іще одна Марина
Карина
Дарина
І Ольга і Тетяна
Катюши
Оксани
По клітору вусами
Усім вам проведу
Это реально там такие слова ?
бифидобактерияЖоржик• 06 мая 2023
Ответ дляПомогалочка
Любимая у Тараса Петриненка
https://www.youtube.com/watch?v=Cf8RcFZpVOo
О, это второй гимн !
бифидобактерияЖоржик• 06 мая 2023
Ответ дляБандитка Сью
Мне очень странно , Тополя типа пошёл воевать , как и Положинский , Барских , а уже все с концертами ездят .
При том , что обычные ребята с прошлого февраля на фронте и максимум на неделю был отпуск у них .
У Барского вчера был концерт в Польше.
бифидобактерияЖоржик• 06 мая 2023
Ответ дляБандитка Сью
Та не , были фотки с автоматом и в форме
у Скотыняки тоже были. То чисто фото.
З царем в голові• 06 мая 2023
Ответ дляВикачую яйцями
А липи цвітуть
Духмяні духмяні
А двоє ідуть
Купатись в кохааанніі
Никогда не слышала этих песен