40ка• 06 мая 2023

Я через тебе кар´єру не зробила...

Насамперед бажаю усім дітям люблячих мам, які вважають своїх дітей щастям
Дитина може реально заважати зробити кар´єру?
Хтось скаже, що треба працювати більше, а не дитину робити винною, але мені здається, що тут не все так категорично
Результат:
вже голосів: 86
42 (48.84%) Так, не у всіх є няньки, бабус
23 (26.74%) Ні, треба краще працювати
12 (13.95%) Так, у жінок "скляна стеля"
7 (8.14%) Свій варіант
2 (2.33%) Якщо є дитина, то сиди вже
tolyu• 06 мая 2023
Дитина не мішає робити карʼєру у 21 столітті. У 15-16 мабуть так, заважала думка оточуючих.

МашМааш• 06 мая 2023
Считаю, что люди с карьерой могут выделить деньги на няню при желании
И даже перерыв в пару лет не помешает, если человек заинтересован и готов работать

Так что нет, не мешает картере реьенок, если мама хочет карьеру. + Ребенка планирует, ситуацию продумывает
Isa Dora• 06 мая 2023
Смотря что считать карьерой))))

У кого реально доходная работа явно на нянь имеют деньги.
Sicillia• 06 мая 2023
Заважає і, на жаль, це правда. Всіх жінок, що знаю успішних, то там вагон бабусь і нянь, або просто покинута дитина. Я достатньо успішна і в моє життя з роботою 24/7, постійним навчанням і відрядженнями по всьому світу, дитину не вписати. Ну або вона ніколи не буде знати мого тепла і любові. Я завжди зайнята!
Heksa• 06 мая 2023
Заважає не дитина, а печерне суспільство і відсутність підтримки в ньому для працюючих мам. Можливість декрету в три роки зі збереженням місця - це добре, але на цьому і все.
Мене особисто не взяли на роботу в бізнес-контору з двома дошкільнятами, при живих бабі з дідом і чоловіком. При співбесіді все було чудово і я їм підходила, аж поки не зайшла мова про родину. Співбесіду скомкано завершили і попрощалися.
Довелося йти на держслужбу, за суміжним фахом. Там якраз все норм, на канікулах всі з дітьми на роботі, їм виділили кабінет, всі поприносили іграшки і настолки, книжки. Дуже класне ставлення, але на жаль зп мізер і з кар´єрою ніяк. Пішла в іншу сферу, проєктна діяльність. Тут на співбесіді навіть не питають про дітей, чоловіків ітд - політика організації. Всі рівні, тільки працюй. Дітей можна брати на роботу, але вже не так актуально, бо підросли.
Bad.girl• 06 мая 2023
Моя ситуація: зараз в ЄС з дочкою 11 років. Контракт на 5 років, працюю в вузі по спеціальності. Чудове місце, пристойний дохід, все ок з житлом, але буду через місяць їхати в Україну тому, що дитина, навчаючись в українській дистанційно, сидить до 18 закрита вдома, поки я не повернуся. Навіть в іноземній школі вона буде сама по собі до вечора, а в мене іноді до 19 пари. Тобто, буде дитина вулиці, яка росте сама по собі, тому що, уваги вона не матиме. Тато в Україні. Важко тримати баланс кар´єри і уваги до дитини, родини. Тобто, і без уваги то виросте, але, що то буде, то вже інше питання. Особисто мені пропонують посаду про яку і не мріяла, але тоді 4 роки на роботі жити треба буде. І куди я дитину діну. Нянь в цьому селі не знайдеш, і бабусь не має. Якось так
Love_Love_Love_• 06 мая 2023
Поганому танцюристу яйця мішають, так і туи

Sunnynatya• 06 мая 2023
Так, це правда.
І хто говорить поганому танцюристу яйця мішають, то посадіть свого чоловіка з дітьми, багато він назаробляє? Навіть якщо діти в школу чи садок ходять. Завези привези і після обіду вони всеодно вдома
Lynx_1992• 06 мая 2023
Ясно, що з дитиною буде складніше. Робота уже не на першому місці, інші пріоритети, навіть при наявності бабусь чи нянь - з ними треба узгоджувати плани.
Але дорікати цим дитині - не розумію цього. Такі рішення батьки приймають самостійно, діти про це не просять. Тож перекладати на них відповідальність за власні рішення і чекати, що вони чинитимуть певним чином у відповідь - ну таке собі.
trikota• 06 мая 2023
Что вообще означает: у жінок скляна стеля? Первый раз такое выражение вижу, не понимаю при чем тут потолок и женщина
Color never seen before• 06 мая 2023
З дитиною без підтримки складніше зробити кар´єру. Це не тому що діти погані а тому що на роботу залишається меньше часу та сил, до того ж працююча мати прив´язана до розкладів садків, шкіл, дитячих хвороб, тощо. Буває що дитина з´являється в дуже незручний час коли жінка ще дуже молода, невпевнена у собі, закінчує навчання чи тільки починає працювати і потім наздогнати дуже важко. Багато дівчат бояться виходити з декрету, оточуючі підсилюються та підтримають самооцінку. Суспільство теж підклада цеглинку в бар´єр на шляху до кар´єрного росту - діти то жіноча справа, роботодавець дискримінує, батьки не рвуться допомогати а ще вважають дитину таким собі покаранням за секс в ранньому віці. В той же час діти для жінки вважаються самим головним, а кар´єра то для невдах і ломових коняк котрі просто не подобаються чоловікам. Складно це все
Witty• 06 мая 2023
Ответ дляSunnynatya
Так, це правда.
Так, мені чоловік так і каже, що не хоче, щоб я працювала повний день. Бо зараз ’тримаю тил’ і займаюся домом і дітьми достатньо, щоб він міг працювати ненормований день, адже від цього залежать доходи
Natabond76• 06 мая 2023
Ответ дляBad.girl
У вас такого шансу в житті може більше не бути. Чому дитина не навчається у місцевій школі? 11 років це вже доросла дитина
felinka• 06 мая 2023
Так не через дитину ж, а через своє бажання мати дитину. Бо народжувати чи ні - обирає жінка, а не ті, кого вона народжує.
Witty• 06 мая 2023
Ответ дляtrikota
Ніби бачиш, що є шлях вище, але б´єшся в стелю, яку не бачиш, як метелик у вікно
Alexsandra• 06 мая 2023
Ответ дляIsa Dora
Смотря что считать карьерой))))

Не всі готові дітей довірити няні.
Я ТОП менеджер однієї досить великої компанії. Гроші в сім´ї є. Но коли завагітніла, зразу керівництву сказала шукати заміну. Рік займалася тільки дитиною. Після року взяла помічницю по дому, не няню дитині. Тому з себе повністю зняла бит, а займаюся лише дитиною, роботою і сім´ єю.
Це вже так 1.5 роки. Через пів року дитмні в садок, а я не можу прийняти рішення, щоб довірити дитину чужій людині.
Я в розпачі, бо на роботі чекають і дитина ще дуже мала, ще толком не говорить, вот як довірити чужій людині?
trikota• 06 мая 2023
Ответ дляWitty
Дякую.
Wendy Rhoades• 06 мая 2023
жінка робить так, як їй зручніше, але при потребі завджи може знайти винного, у будь якому випадку)
Або ’на кар´єру через тебе (чоловіка і дітей) забила’ або ’через тебе не змогла бачити, як ростуть мої діти’
Wendy Rhoades• 06 мая 2023
Ответ дляAlexsandra
Не всі готові дітей довірити няні.
наймати няню і півроку спостерігати за нею, поки є можливість.
2 роки для садочка як на мене дуже рано, але це вже інше питання.

Alexsandra• 06 мая 2023
Ответ дляWendy Rhoades
Планувала в 3 давати, зараз 2.5 роки.
Но дивлюся на площадці на дітец 3 роки, вони для мене також ще малі, щоб в сад від мами віддати.
Зараз я працюю, весь бит на помічниці, мене все влаштовує.
Но через пів року мене в офісі чекають. Уже є думки не виходити до 4 років дитини в офіс, а взяти проектну роботу і працювати дома.
Но тоді і дохід інший, і функціонал простіший і робоче місце можу втратити, яке мене чекає.
Bad.girl• 06 мая 2023
Ответ дляNatabond76
Дитина не знає мову країни. Адаптаційних класів не має, тобто вона втратить знання, а буде лише відвідувати школу. І що потім робити... Поки мову вивчить, все інше втратить. Навіть в старшу гімназію не вступить, і привіт робітника спеціальність. В Україні фіз-мат ліцей, з потужним базисом. Доросла дитина в 11 років звучить смішно, не немовля, але і не доросла вона ще. Необхідна реабілітація опорно-рухового апарату їй, так в мене не має можливості навіть її в центр реабілітації відвезти. Багато моментів і потрібно розставити пріоритети, що реально важливо, а що вже вторинне. Я й в Україні хороший фахівець, робота є, хіба що престижніше в Європі працювати, але жити краще в Україні всією родиною.
kll lena• 06 мая 2023
Навіть жінка, що має гарну посаду не може спокійно іти в декрет, бо через три року доведеться починати спочатку, буде ще складніше бо вона з баластом лікарняних.
Wendy Rhoades• 06 мая 2023
Ответ дляIsa Dora
Смотря что считать карьерой))))

це не завжди питання грошей, іноді просто психологічно жінці важко на це наважитись, і вона не хоче героїчно справлятись з такими своїми обмеженнями.
Я не наймала няню, хоча фінансові можливості дозволяли.
Єдине про що дуже шкодую: коли молодшому був рік, пройшла за конкурсом в дуже крутий навчальний проект. Але там декілька разів на рік треба їздити у відрядження. Подумали, що чоловікові буде складно з двома дітьми по тижням залишатись одному.

Цього року я знову буду намагатися вступити на цей курс, але там вже конкурс 8 осіб на місце, і я не впевнена, що зможу пройти такий відбір.

Ось за це чоловікові періодично виїдаю мозок) але це було і моє рішення. Тому розумію, что це просто маніпуляція з мого боку.
Bad.girl• 06 мая 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну-ну, ви на якій посаді зараз? Сподіваюся ваш дохід вище 3 тис. уе і ви самотня мама трьох дітей. Лише в такому випадку ви маєте право на такі заяви.
Wendy Rhoades• 06 мая 2023
Ответ дляAlexsandra
Планувала в 3 давати, зараз 2.5 роки.
в 3 роки діти нормально адаптуються в садочку, якщо садочок дружній.
Або найняти няню, це набагато простіше. Ви самі будете бачити, як вона ставиться до дитини і як дитина до неї.
Плюс в цьому віці, якщо не дай бог щось не так, то вам дитина вже про все розкаже. Це не малятко в колисці. Да і дитина не буде охоче залишатись з людиною, яка їй не подобається, і ви дізанєтесь, що щось не так.

Мій ходив в садочок з задоволенням в 3,5, ніяких адаптацій, сліз чи істерик не було. Поки його там не насварили) а потім ковід, війна і накрився садочок наш)
Bad.girl• 06 мая 2023
В Україні в мене було три джерела доходу, але була помічниця по господарству і, при дистанційному навчанні при ковід, жінка, яка приходила і займалася з дитиною. Все для того, щоб я могла продуктивно працювати. Так можна і кар´єру робити було і гроші заробляти. Але, в такому режимі теж важко функціонувати постійно.
автор 40ка • 06 мая 2023
Ответ дляBad.girl
А якщо до тата відправити? Може там якось буде зручніше?
автор 40ка • 06 мая 2023
Ответ дляColor never seen before
Роби кар´єру - погана
Не роби - ще гірша
Так, без помічників то ніяк, а ще як дитина заслабне....
Natabond76• 06 мая 2023
Ответ дляBad.girl
Яка країна? Мова важка? Моя дитина в 11 років за рік вивчила німецьку з нуля. В них інші методики викладання, діти дуже швидко починають говорити. Пішов замість шостого класу у місцевий п´ятий. Українську школу не встигаємо тягнути. Не примушую, тому що бачу що у місцеву школу біжить з радістю.
Bad.girl• 06 мая 2023
Ответ для40ка
Ну, я якось не готова відпустити дитину до тата такого ж трудоголіка, плюс в країні таки війна. Не хочу бути мамою вихідного дня. Плюс це дівчинка, підліток, їй мама поруч треба. Коли ми разом, то один одного підстраховуємо з чоловіком, вивільняємо один одному час для роботи, а нарізно фокус так не вийде.