Королева спама• 07 мая 2023
Як готуєте голубці?
Досвідчені господарки розкажіть свої секрети, те, що в рецепті не пишуть зазвичай
Я така бойова• 07 мая 2023
Голубці роблю а мультиварці на режимі тушение. Відварюю рис в мультиварці на меню крупи. Привялюю моркву на олії на сковороді. Беру свинину тазобедрене і перекручую. Солю, трошки перця, частину моркви привяленої, та рис. Капусту вирізаємо середину і у окріп. Варю і виделкою відокремлюю листки. В інеті бачила, морозять капустину за день в потім дістають розморожують і вона м´яка. Далі зрізаю на капусті тверду жилку по центрі. Кручу голубці. На дно мультиварці трошки води і складаю голубці, слої перекладаю морквою привяленої. Далі роблю заправку. Вода+ 2-3 ложки томатного соусу чи пасти, сіль та 1 столова ложка цукру. Пробую щоб соус був смачний на смак. Заливаю голубці до верху. Кладу зверху два листа капусти, щоб не бризкало на кришку у мультиварці. Вмикаю її . Чим мені подобається у мультиварці, що там не горить, нічого не бризгає.