Мона Лиза• 07 мая 2023

Вагітність військовослужбової

Можливо, тут є юрист. Допоможіть, будь ласка, порадою. Жінка-військовослужбовець зараз вагітна, ранній строк. Служба в гарячій точці.
Чи можна перевестись по службі в безпечне місце? Чи зберігається посада?
tolyu• 07 мая 2023
В фейсбуці є юрист військовий ДУБОК СЕРГІЙ І ПАРТНЕРИ , напишіть йому. Консультації безкоштовні
Моторошні троянди• 07 мая 2023
Це вона в гарячій точці завагітніла? В перерві коли не має обстрілу. Трололо
Xвостокрутелка• 07 мая 2023
Ответ дляМоторошні троянди
А что вас удивляет? Жизнь продолжается даже там.
автор Мона Лиза • 07 мая 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Вона з чоловіком служить
Г@Л@В@ломка• 07 мая 2023
Ответ дляМоторошні троянди
а Ви думаєте там не вагітгіють і сексу нема?
Зліпок ступні• 07 мая 2023
Ответ дляМоторошні троянди
на это много времени нужно?
Аlino4ka• 07 мая 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Согласна с вами
Моторошні троянди• 07 мая 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Ну саме в Горячій точці, думаю не до цього...
Одяг та сумки• 07 мая 2023
навіщо юрист КЗОТ легкий труд - я пішла на нього в 9 тижнів - в мене була така робота специфічна з вібрацією. А зазвичай з 12 тижнів. Але в вашої знайомої теж специфічна робота.
Забрала і не сказала• 07 мая 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Серйозно?
Відкрию вам секрет, жінки там навіть душ приймають, прокладки міняють, фарбують волосся,роблять нігті та вії, татуювання, їдять, п´ють зранку каву зі снікерсом
ПоЗиТиВнАя• 07 мая 2023
Вагітність це добре)
Аби не стала новою Есмеральдою, від якої вже весь ФБ тошнить
ЮлияL• 07 мая 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Иногда лучше промолчать. Вдруг люди подумают что вы умная.
Одяг та сумки• 07 мая 2023
Ответ дляМоторошні троянди
брат в горячей точке давно. Не всеж пехота. Они выезжают постреляли и на новое место едут. Даже на НП иногда гонца посылают посылки забрать. А в перерывах что мешает. Єто дело занимает пару минут иногда
Та не реву я• 07 мая 2023
Ответ дляЗліпок ступні
на это много времени нужно?
Дурне діло не хитре))
Моторошні троянди• 07 мая 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Серйозно?
Я це також знаю. Але мова про гарячі точки, коли обстріли цілий день. Є дівчина в ФБ, вона волонтер, то саме про гарячі точки пише, що там не має коли поїсти.
Зліпок ступні• 07 мая 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Вагітність це добре)
а кто это?
черная мамба• 07 мая 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Це ж не означає, що протягом, наприклад, 3х місяців щоденно немає коли поїсти і інше зробити
НеКонец-Света• 07 мая 2023
О боже як почитаєш деяких
Як на нулі то життя там немає
Багато і жінок туди їздить, не всі постійно на нулі і не всі піхота
Зазвичай там зміни 3/3
Тріль підпільний• 07 мая 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Так месяцами и не едят, да?
Я такая наивная• 07 мая 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Серйозно?
И танцы снимают на видео.
спальное место• 07 мая 2023
Почитайте КЗПП. Я в поліції. Коли завагітніла, гінеколог виписала мені заборону на носіння зброї, бронежилета та роботу в нічний час доби. Гінеколог з лікарні МВС, військові там також обслуговуються
Голубец• 07 мая 2023
Конечно, переведут. Даже без беременности женщин стараются переводить в тыл. Раппорт уже писала начальству?
ПоЗиТиВнАя• 07 мая 2023
Ответ дляЗліпок ступні
а кто это?
Снайпера, яка розповідала як завагітніла в танку і інші деталі. Потім як родила, що болить, хто ходить в гості до неї, скільки сексу після пологів і всяку іншу дічь
Стебель березы• 07 мая 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Це чому ж?
Стебель березы• 07 мая 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Ви думаєте вони там спати не лягають?
Культ Інтелекту• 07 мая 2023
Згідно законодавства, вагітність є приводом для звільнення з військової служби
Голубец• 07 мая 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Некоторым и в глубоком тылу не до этого, а других и горячая точка не смущает. Даже наоборот, адреналин, темперамент-с
Голубец• 07 мая 2023
Ответ дляКульт Інтелекту
Так никто не хочет увольняться, хотят ’зберегти посаду’
Чумачечая_• 07 мая 2023
Ответ дляКульт Інтелекту
ну Ви сказали. Захісниця хоче в тил із збереженням посади, бажано ще виплати їй бойові зберегти, адже вона готова виконувати бойове завдання у Львові.
Чумачечая_• 07 мая 2023
Ответ дляМона Лиза
Вона з чоловіком служить
З чиїм?