Всіх підсаджую• 08 мая 2023
Куди піти на роботу на сезон від травня до вересня?
Щоб надавали житло на цей час. Дуже потрібні гроші. Може хтось порадить роботу в Україні? Розгляну варіанти і з-за кордону.
Последний вагон• 08 мая 2023
Полуниця, сади, теплиці в Україні. Вінниця Лука Мелешківська погугліть чи набиратимуть на полуницю
Голодаю• 08 мая 2023
Дивіться Закарпаття і Карпати - покоївкою, поваром, помічником на кухні, офіціантом, барменом.
Хвігура мічти• 08 мая 2023
Я б запронувала Францію, але туди дуже рідко бувають сезонні роботи з житлом:(
Всіх підсаджую
• 08 мая 2023
Ответ дляХвігура мічти
А що у Франції? Які є роботи? Чи потрібна віза?
Всіх підсаджую
• 08 мая 2023
Ответ дляПоследний вагон
Шукаю в інтернеті, мало находиться вакансій
Хвігура мічти• 08 мая 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Оформлюєте тимчасовий захист: він дає право працювати+медична страховка. Оформлення десь 3-4 тижня і можна працювати.
Робота: зараз полуниця в розпалі, томати, зелень; чуть пізніше підуть фрукти (абрикос, персик, яблука); восені віноград, мигдальний горіх.
Чому акцентувала що немає роботи з проживанням, тому що в теплиці і на полях початок робіт десь о 6 ранку, а транспорт починає ходити з 7-ої, тому без машини (чи кооперуватися з іншими), тут буде важко.
Майже постійно є вакансії на прибирання в готелях та на кухні
Всіх підсаджую
• 08 мая 2023
Ответ дляХвігура мічти
Дякую за розгорнуту відповідь. ❤️
Матиму на увазі
Последний вагон• 08 мая 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Ще рано, треба звонити в компаніі чи рекрутингові агенції
Ну шо не так?• 08 мая 2023
Вчора бачила в фейсбук, потрібні кухарі і прибиральниці в Болгарію, на сезон.