_Katya_1985• 09 мая 2023

ХвилювАллочка

Как вы?
Сегодня не могла уснуть, нервничала :(
oksanav• 09 мая 2023
Ответ дляblack-opium
Неужели наши не устроят ответку рашистским тварям ?
Уже почти 10 дней как терроризируют своими дронами , ракетами .
Вже устраюють. На лінії фронту. Тому вони і казяться і луплять по мирним.
Але наші хлопці від того ще зліші. Єдине що- бк не завжди підвозять так швидко як хотілось би…
В мене на східному напрямку родич і колега. Інформація ідентична від обох.
Prervana• 09 мая 2023
Ответ дляLily-2020
Все пишут что сбили, но то что вы описали звучит как прилет
Сбили. Прямо у окна дым висел от сбития
VA 11• 09 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
Я слышала 2 негромких, а третий за ним был таким, что окна чуть не вылетели и машины завыли, как никогда. Пишут пво. Будем надеяться. Думаю, на сегодня не все. А вообще я морально истощена. Я хочу спать. Нормально по ночам спать. Жить. Без параши.
У меня тоже нервы на пределе. Страх, бессонные ночи. Не знаю, сколько мы так протянем ещё. (
anabelia• 09 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
Я теж два не дуже голосно, потім звук ракети, і вибух сильний через 10сек.
Strelka_007• 09 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
Теж ловлю себе на думці, що просто мрію в безпеці спокійно 8 годин підряд виспатися.
lasorbonne• 09 мая 2023
Ответ дляanabelia
Нічого не пишуть про влучання, але склалося враження по звуку, що то приліт. Дай Боже, щоб без жертв і щоб це було збиття.
Я чула чітке збиття
Але можу звісно помилятися (
Lily-2020• 09 мая 2023
Ответ дляdream7
Да, ее сбили. Может обломки упали под Киевом.
Прочитала в комментах что прилетело в странное место. Может в уличный туалет какой-нибудь
Мариша_84• 09 мая 2023
Ответ дляLily-2020
Я б теж по відчуттям сказала, що більше схоже на приліт, утім ніде ніхто не пише про прольоти... Сподіваємось, що це так звучало збиття в ніхто не постраждав...
Klodia• 09 мая 2023
Ответ дляanabelia
А, по- моему, ПВО звуки, я спала, слышу грохот, подняла голову, подумала « ПВО, выкусите, кривые козлы». Кот рядом лежал, читал новости, тоже говорит, что звук ПВО, и пишут, что сбили что-то крутое.
Lily-2020• 09 мая 2023
Ответ дляKlodia
Простите, что?
Счастливый магазинчик• 09 мая 2023
Ну, а теперь, вишенка на тортике- ракеты на москву, питер, что там ещё есть на росии🖕
Шахеды по оленье, шайковке, курску💪
Просыпаемся господа, 9 мая!!!
tarveldy• 09 мая 2023
Мусоровоз, ну як же без тебе блін
Inuk• 09 мая 2023
Сбили , видели соседи
oksanav• 09 мая 2023
Ответ дляKlodia
Який у вас класний та грамотний кіт!! Давайте фото!
ПиСи. Був би в мене такий, я б і заміж не виходила…
Klodia• 09 мая 2023
Ответ дляLily-2020
Простите, что?
ПВО, говорю)
Lily-2020• 09 мая 2023
Вертикаль:
Посбивали на..й
Конкордія• 09 мая 2023
Ответ дляLily-2020
не здивуюсь, в них якась ніжна тяга до туалетів і до фекалій по життю)
lasorbonne• 09 мая 2023
Ответ дляInuk
Сбили , видели соседи
Я теж бачила
Але була не одна
Lily-2020• 09 мая 2023
Ответ дляKlodia
ПВО, говорю)
Гыы
max2013• 09 мая 2023
Ответ дляСчастливый магазинчик
Шахеды по оленье, шайковке, курску💪
Просыпаемся господа, 9 мая!!!
Це ви бажання загадали?
Lily-2020• 09 мая 2023
oksanav• 09 мая 2023
Ответ дляСчастливый магазинчик
Шахеды по оленье, шайковке, курску💪
Просыпаемся господа, 9 мая!!!
Боже, бомби Бєлгород. Бомби Пітєр, Єйск і Москву, бо то є грішники, що пішли проти волі Твоєї, як пішли Содом та Гомора.
Бомби Єкатєрінбург, Самару і Ростов, аби кара Твоя не оминула жодного росіянина.

Як на небі, так і на землі, нехай горить армія бруднодупих, і вогонь від пожеж хай освітлять шлях мій.

Амінь🙏🏻
riri• 09 мая 2023
Ответ дляLily-2020
фото
Атланта• 09 мая 2023
Ответ дляMolochay
А почему без сна? Было всего несколько ночных тревог
Через день было. Точнее через ночь. И каждый раз с грохотом. Вот три тревоги и заблудившийся дрон.
автор _Katya_1985 • 09 мая 2023
Ответ дляLily-2020
фото
ще провокацію самі зроблять і напишуть, що то ми
Rosa Blanca• 09 мая 2023
Ответ дляoksanav
В Бахмуті по новинах наші на 1 км просунулись вперед... Сподіваюсь, що це правда
Счастливый магазинчик• 09 мая 2023
Ответ дляmax2013
Це ви бажання загадали?
Анонс хит- парада....хотелось бы конечно, загадаю все таки, авось сбудется ))
riri• 09 мая 2023
Ответ дляoksanav

Амінь🙏🏻
Боже, незай всі кацапи виздихають та горять в пеклі!
Счастливый магазинчик• 09 мая 2023
Ответ дляoksanav

Амінь🙏🏻
Лучше не скажешь 😉
Да будет так 🙏
Klodia• 09 мая 2023
Ответ дляoksanav