_Katya_1985• 09 мая 2023

ХвилювАллочка

Как вы?
Сегодня не могла уснуть, нервничала :(
СИРЕЛИ• 09 мая 2023
Ответ дляЯ моя
Справді чудо, пощастило. А в якому місті?
Днепр
БонСу• 09 мая 2023
Ответ дляRosa Blanca
Ні. В сенсі валєтом на матрасі в санузлі 😒
Хороший санузел)) в нашем только сядут двое впритык
чир• 09 мая 2023
отбой
Rosa Blanca• 09 мая 2023
Ответ дляБонСу
Об´єднали. А взагалі і без того лише в туалет можна було диван ставити.
СИРЕЛИ• 09 мая 2023
Ответ дляRosa Blanca
Хороший у вас санузел. Вместительный.
max2013• 09 мая 2023
Все. Відбій. Можна збиратися на роботу
Rosa Blanca• 09 мая 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
Хороший у вас санузел. Вместительный.
Ага. Матрасік 2х90 норм втягла, навіть стіралку не довелось виносити)
СИРЕЛИ• 09 мая 2023
Ответ дляmax2013
Все. Відбій. Можна збиратися на роботу
Добре в1дпочили, можна й попрацювати. Шоб они всю жизнь так отдыхали.
СИРЕЛИ• 09 мая 2023
Ответ дляRosa Blanca
В каком ужасе живут наши дети.
Fotografkiev• 09 мая 2023
Я в Києві все проспала)) тільки під останній бах прокинулася. От це вже так пофіг стає
СИРЕЛИ• 09 мая 2023
Всем спокойного утра. Пойду и я поваляюсь.
Rosa Blanca• 09 мая 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
В каком ужасе живут наши дети.
Менша ляльки спросоння рятувала. Всі довелось брати з собою. Стрес, але не жах, з яким і в якому інші діти і люди живуть. Швидше б припинилось це все.
LudaSHS• 09 мая 2023
Доброго

Слава Пво!⚡️🇺🇦

За попередьною інформацією, в повітряному просторі навколо Києва було виявлено і знищено близько півтора десятка ворожих повітряних цілей! Влучань не допущено.

Попередньо, без жертв і серйозних руйнувань внаслідок падіння уламків. — КМВА

«П’ята повітряна атака по Києву з початку травня! З максимальною щільністю і потужністю нападу саме до 9 травня! Це прояв справжнього культу «Побєдобєсія» - з дня зачінчення Другої світової війни створити собі сакральну дату і намагатися вбити цього дня якомого більше цивільного населення!
Сьогоднішня нічна атака була здійснена з чотирьох бортів стратегічних бомбардувальників Ту-95МС з району Каспійського моря. Нагадаю, що напередодні рашисти навмисно задіяли рекордну кількість «Shahed» аби виявити і максимально виснажити ППО Києва. Але, як і на фронті, плани агресора провалилися. Випущені крилаті ракети, йоміврніше всього типу Х-101 (Х-555), не досягли своїх цілей. Протиповітряна оборона столиці знову спрацювала відмінно! За попередьною інформацією, в повітряному просторі навколо Києва було виявлено і знищено близько півтора десятка ворожих повітряних цілей! Влучань не допущено.Попередньо, без жертв і серйозних руйнувань внаслідок падіння уламків. Інформація оновлюється і уточнюється. Дякуємо нашій ППО за збережені життя киян!
Київ знову вистояв і вистоїть в майбутньому! Попри усі намагання рашизму нас знищити! Ми все здолаємо і відновимо мир в Україні після нашої Перемоги! Вірте в Збройні сили України!», - Сергій Попко, начальник КМВА
алергирина• 09 мая 2023
Ответ дляJulliK_
Никогда бы не подумала, что у нас у всех над головой будут летать ракеты 9 мая
Да, просто сюр якийсь
mamaМия• 09 мая 2023
Ответ дляKlodia
фото
Депутат 😂
LudaSHS• 09 мая 2023
Вряд чи знову Ту сегодня поднимут, эти борты -нет.

Треба предполетное обслуживание .коваленко писал всего 22 примерно Тушек принимают участие в обстрелах.

Миги могут

и всего одна ту-22 было
Эти могут. Под вечер

’Энгельс ’не принимал участия. Не знаю что там стоит сейчас. После нашего дрона лни убирали многое.

Было Оленье и Шайковка.
Дронов мало, снизу шли. Юг было.

Значит партия небольшая была. Иначе было б эффективнее ночью дроны и ракеты. Вместе,друг за другом, как во время массовой.
А так шо було. Выпустили ракет на миллионы шоб що? Победобесные выродки
LudaSHS• 09 мая 2023
С фб

ППО в Києві.
Це було дуже круто! Схоже, збили балістику (бо застосували надзвичайні засоби) і не тільки. Потужно!
Gюнтер• 09 мая 2023
Ответ дляLudaSHS

Миги могут

и всего одна ту-22 было
Эти могут. Под вечер

Было Оленье и Шайковка.
Дронов мало, снизу шли. Юг было.

Мамкін стратег,вкотре обісрався по саме не хочу.Але людям за пару днів ,знатно нерви потріпали.
Буде сьогодні блаженний на параді стояти сіпатися і кехати.
LudaSHS• 09 мая 2023
Ответ дляGюнтер
Так не сам. А тушками прикрився, президентами Кіргізії .. і ще
чир• 09 мая 2023
Ответ дляGюнтер
То настоящее хуйло сипается и кехает. На параде 99,9% будет двойник.
Не ангелы• 09 мая 2023
Ответ дляMolochay
А почему без сна? Было всего несколько ночных тревог
В смысле каждый день и вторая неделя пошла
LudaSHS• 09 мая 2023
⚡️ЗНИЩЕНО 23 із 25 КРИЛАТИХ РАКЕТ

У ніч на «сакральне» 9 травня рашисти завдали удару по території України крилатими ракетами морського та повітряного базування.

Близько 22.00 години 8 травня із носіїв у Чорному морі противник випустив вісім крилатих ракет «Калібр», які спрямував на східні регіони країни.

Усі вісім – знищено силами та засобами протиповітряної оборони повітряного командування ’Схід’.

Уже ближче до 04.00 ранку 9 травня окупанти здійснили пуски 17 крилатих ракет повітряного базування Х-101/Х-555 з літаків стратегічної авіації – чотирьох Ту-95мс (район Каспію).

Силами та засобами протиповітряної оборони повітряного командування ’Центр’ знищено 14 крилатих ракет, ще одну – у зоні відповідальності повітряного командування ’Південь’.

Усього знищено 15 крилатих ракет Х-101/Х-555.

Загалом за дві хвилі обстрілу України у ніч на 9 травня 2023 року російські окупанти здійснили пуски 25 крилатих ракет Калібр та Х-101/Х-555.

23 із них знищено протиповітряною обороною Повітряних Сил Збройних Сил України, у взаємодії із складовими Сил оборони України.

Повітряні Сили ЗС України
Ol-a• 09 мая 2023
Ответ дляLudaSHS

Миги могут

и всего одна ту-22 было
Эти могут. Под вечер

Было Оленье и Шайковка.
Дронов мало, снизу шли. Юг было.

Тсс. Не підказуйте, як ефективніше.
Pole• 09 мая 2023
Вчора дивилася відео, як бабки з аквафрешами скачуть під катюшу десь у центрі Європи, поки їхні виродки вбивають мирне населення України((
Беснуваті, їй бо...
LudaSHS• 09 мая 2023
Ответ дляOl-a
Тсс. Не підказуйте, як ефективніше.
А то они возьмут на ус?
Это тактика зимы была, итак это их тактика
А не моя подсказка.
LudaSHS• 09 мая 2023
Ответ дляPole
Беснуваті, їй бо...
25 ракет салютно, чтоб наверняка
промокашка• 09 мая 2023
Ответ дляGюнтер
Так наче відмінили ? Наша родичка з росіі сказала що відмінили паради бо бояться що прилетить щось , і так сумно це сказала , типу літало що в них , ще й не починали
Mozarella• 09 мая 2023
Вчера как тревога началась открыла окно, лежала и слушала обстановку. В итоге под первые Бахи вырубилась.
Сейчас проснулась и какие хорошие новости от наших ПВО 🙂
Mozarella• 09 мая 2023
Ответ дляпромокашка
Отменили в Белгороде, Курске и тд
Там много где отменили но в Москве будет конечно же
Pole• 09 мая 2023
Ответ дляпромокашка
Я теж чула, що відмінили.
Мабуть, і вивести вже немає що на червону площу, немає чим ’потрусити’))