Lertka• 09 мая 2023

Боюся сама з дитиною їхати в Німеччину, а тут ще страшніше

Просто в розпачі.
Lena_Lovecosm• 09 мая 2023
Еще почитайте как детей забирают 😏

иркин• 09 мая 2023
Ответ дляLertka
Ні, я не планувала переїзд. Чоловік пішов на війну і загинув. Тому...
Співчуваю. Приймайте рішення і їдьте.
Вера• 09 мая 2023
Ответ дляLertka
Автор, очень вам соболезную. Решайтесь, возможно через лагерь вам даже легче будет оформить все документы.
автор Lertka • 09 мая 2023
Ответ дляМурзяриус
Поставте питання у профільній групі на ФБ або у телеграмі. Там більш обізнану відповідь отримаєте.
Недавно читала історію, коли після гарного лагерю переселили у аварійну будівлю.
Розглядайте варіанти крім Німеччини.
Так звісно і там написала. Шукаю будь яку інформацію.
автор Lertka • 09 мая 2023
Ответ дляВера
Мені хоч табір, а потім буде видно. Напевно десь розпроділяють людей
СhanelKa• 09 мая 2023
Ответ дляLertka
Дуже Вам співчуваю(
Якщо чоловік загинув на війні, то Ви ж отримуєте його бойові плюс виплати на 4 роки на себе і дитину ?
В Німеччині Вам треба про це повідомити, тому сумніваюсь за їх фінансову допомогу
Краще б розглянули країни простіше
ElenaMari• 09 мая 2023
Ответ дляLertka
Навіть не знаю, говорять там краще. Я б світ заочі поїхала....але страх....вже без житла в Україні....без чоловіка 😭. Лишилася одна з дитиною. Навіть підтримки немає від кого.
У знакомой мужа убили, и она сразу уехала с ребёнком.
ElenaMari• 09 мая 2023
Ответ дляLertka
Мені також страшно, я була б рада щоб хтось зі мною разом поїхав
Я бы поехала но летом, но если бы как у вас было не раздумывала, если нет жилья в Украине, вы понимаете нам никто помогать не будет социального плана нет как в Европе, поэтому надеяться на лучшее что будут соц поддержка и восстановят жилье тоже не надеюсь. Меня пока держит работа и жилье, если детям прижмут, я на гос. работе, зарплату нам сокращают, то я уеду(
ElenaMari• 09 мая 2023
Ответ дляLertka
Я це розумію. Але необізнаність та незнання майбутнього що чекає там по приїзду дуже лякає. Мені не страшно, страшно за дитину... Хоча у всіх свої страхи
Страшно за будущее здесь, вы понимаете это не на один год,там ради детей и стараются задержаться

ElenaMari• 09 мая 2023
Ответ дляLertka
Держитесь, мои соболезнования
ElenaMari• 09 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
Дуже Вам співчуваю(
Краще б розглянули країни простіше
Почему, автор не обязана говорить за сумму которую она здесь получит и ей это не нужно, эти деньги здесь как ветер разлетятся, цены растут, даже если жилье купит не факт что прилетит
СhanelKa• 09 мая 2023
Ответ дляElenaMari
Автор буде отримувати 4 роки певну суму кожен місяць і на себе і на дитину.
З 1 липня обмін інформації
Автор зобовʼязана, такі закони- Німеччини
Вибачте, я не хочу ні в якому разі нікого образити. Краще до того це знати, чим потім платити штрафи і повертати гроші
ZhukOlena• 09 мая 2023
Спробуйте, повернутися ж є куди в разі чого?
Дитині скільки років?
Advoco• 09 мая 2023
Ответ дляLertka
Щиро співчуваю. Низький уклін вашій родині. Вічна память герою. У мене знайомі живуть в Ірландії. Їм подобається. Є і допомога і житло безкоштовне. Пробуйте і не бійтесь. Всюди є хороші люди. Всюди. Не бійтесь іхати одна.
автор Lertka • 09 мая 2023
Ответ дляZhukOlena
Дитині скільки років?
Дитині 12
автор Lertka • 09 мая 2023
Ответ дляAdvoco
Дякую. Скільки ми з ним пережили. Він не був ідеальним, багато чого пробачала.... Але любити не перестаю і навіть зараз
ZhukOlena• 09 мая 2023
Ответ дляLertka
Дитині 12
То вже доросла, буде легше