Life is Beautiful• 09 мая 2023
Якщо людині ставлять дізлайкі у соцмережах, треба лі вважати, що ця людина - погана
Якщо ні, то чому можуть іх ставити?
Ответ дляNiffler
Просто вона не усім до вподоби. Мені теж мало лайків ставлять, чхати взагалі.
Мені ставлять по двадцять дізлайкі.
Порадили писати українською, не допомогло, - те ж саме.
Я нікому не подобаюсь?
Ответ дляGhundar
Ви це серйозно пишете?
Так. Мені треба тепер вважати себе поганою людиною?
Ответ дляNota-bene
Тю. Не зайшло людям сказане чи побачине. Нормальна жива реакція
Не заходить усе в усіх моїх темах, чомусь.
Ответ дляLife is Beautiful
Мені ставлять по двадцять дізлайкі.
Я нікому не подобаюсь?
Ви не папірець зельоного кольору із портретом Франкліна, щоб усім подобатись. Достатньо подобатись своїм близьким. Чужі люди у мережі взагалі, не повинні Вас турбувати.
Ответ дляMadame S
Мене турбують, даже настрій змінюється від цього.
Авторе, чесно Вам напишу.
Ви нав´язлива.
Питаєте про щось, але іншу думку слухати не хочете.
Спочатку пишете одне, потім самі собі суперечите.
І постійно ниєте. Це я про прості теми, без політики.
З політикою - хочете прийняти участь в обговоренні, але не в темі, і пишете інколи дурниці. Коли роблять зауваження, Ви розпалюєтесь, замість того, щоб зрозуміти помилку і написати про це, мовляв не знала, вибачте.
Це мої спостереження і висновки.
Ви нав´язлива.
Це мої спостереження і висновки.
Ответ дляOllka
Авторе, чесно Вам напишу.
Ви нав´язлива.
Це мої спостереження і висновки.
Ви нав´язлива.
Це мої спостереження і висновки.
Нию - є таке, але життя складне зараз.
Про політику богато не писала.
Помилки є, але чому я повинна перед кимось постійно вибачатися тут?
Про політику богато не писала.
Ответ дляЕжеви4ка
То не ходіть сюди
Ви тут господарка та мені заперечуюте? На якої підставі?
Ответ дляLife is Beautiful
Нию - є таке, але життя складне зараз.
Про політику богато не писала.
Ну от про той же Ірпінь - сказали Вам, і ви б написали ’Вибачте, не знала, написала по аналогії зі схожою назвою’.
А нитиків не люблять. Це не тільки Вас стосується.
Нормально відповідають в темах, де автор слухає поради, задає по ним питання, реагує на критику нормально. Але дехто приходить не за порадою, а просто понити, і сказати ’я права, а мене не люблять’.
Ответ дляЕжеви4ка
Ні, то я вам раджу. Щоб не засмучуватися. Миші плакали, але продовжували їсти кактус
Мишки це робили, щоб перетворитись у їжачків.
Ответ дляOllka
Я там вибачалась на декілька сторінках перед усіма. Але мені писали, що я якась шпигунка, раз цього не знала. Мені і за це потрібно було виправдовуватись?
Я же була згідна, що помилилася.
Ответ дляЕжеви4ка
Ну ось бачите, у вас є мета, це ж прекрасно. Чого тоді ниєте?
Важко перетворюватися у їжачка.
Ответ дляLife is Beautiful
Нию - є таке, але життя складне зараз.
Про політику богато не писала.
Ну так это ж вы зависимы от ’всемирного одобрения’. Запомните, даже в рекламе- ’хорошая реклама та, которая раздражает’ Если на ваши посты есть реакция, отзывы, обсуждения, то не важно какое у вас мнение, главное что оно есть. Хуже было бы, если б ваши посты не цепляли, минимум обсуждений. А если вы лайкозависима и бороться с этим не собираетесь, то таки да ’постійно вибачатись’ - это судьба.
Ответ дляNota-bene
Тоді мабуть варто задуматись чому ваші теми так не заходять
Не розумію, я жінка середнього віку з фін. проблемами, проблемами зі здоров´ям та хворою матусею. Я якась не така, як інші люди?
Ответ дляЕжеви4ка
Вы забули написати ’яка постійно ниє й створює одноманітні нудні теми з цього приводу’
Я тут тільки місяць зареєстрована. Яке постійне?
І тут в анонімних темах всі ниють та іх не сварять за це.
Ответ дляЕжеви4ка
Так і вас ніхто не сварить. Постійне - це декілька одноманітних, часто беззмістовних тем майже щодня
Для мене вони мають сенс. Пишу про те, що бентежить мене.
Ответ дляgannuska22
Ви не погана
Але відверто недалека
Чому таке враження?