Не стесняюсь• 09 мая 2023

Як оригінально повідомити тату, що він стане дідусем?

Ми всі цього довго чекали, а тато найбільше. В нього скоро день народження, плануємо в цей день повідомити. Думали чашку з написом «найкращих татусів підвищують до дідусів», але він у нас така людина, що може і не зрозуміти або пробурчати , що на кухні купа чашок, а ми дурницями займаємось. Про боді з написом я взагалі мовчу, бо він не знатиме що з ним робити, чи в шафу покласти, чи на стіну повісити. Більше варіантів ніяких не знайшла. Розкажіть як у вас це було? Впевнена що такий суворий тато не тільки в мене, мають бути і для нього ідеї 😊
GaleTTa• 09 мая 2023
Та соску в коробке подарите, догадается))
Кукарачка• 09 мая 2023
Моя сестра спекла торт на свято і на табличці з мастики написала ’ви станете бабусей і дідусем’. Торт відкрили з коробки в потрібний момент. Тобто всі знали що торт є, але не бачили його.
Сладко-соленая• 09 мая 2023
Мій тато здогадався по животу і скакав від радості, що буде дідом)
tarveldy• 09 мая 2023
Ой,подивіться відео, вони такі зворушливі , там і ідеї що до повідомлень
Чувиха• 09 мая 2023
Вітаю вас!
Viktiriia-ec46• 09 мая 2023
Вітаю Вас! купіть капусту, коробку, покладіть в коробку капусту, УЗД чи тест, можна ще соску і листівку напишіть-шукай мене в капусті через 9 місяців (або скільки ще залишилось)
Rocka Rolla• 09 мая 2023
торт з написом який ви запропонували
Пишу вірші, дорого• 09 мая 2023
Якусь коробочку подарункову, туди щось суто дитяче для малечі. Якесь брязкальце, потім доповните словами, що буде розважати ним дитинку.
Тому, і бодік підійде.
Можете і чашку. Але наперед йому скажіть, що то особлива чашка, з особистим повідомленням йому.
Пишу вірші, дорого• 09 мая 2023
Фотоальбом, де перше фото вставлене - з узд, або листівку з надписом, що ви на чашці надумали.
Я погнала• 09 мая 2023
Тю) а свекрови, своей маме и всем остальным членам семьи тоже оригинально сообщать будете?
Что люди только не придумают)
Понимаю пара друг другу может как- то сообщать интересно, но остальным членам семьи... как - то слишком. Потом ещё другие родственники обижаться будут
Мартыша• 09 мая 2023
А якщо написати листівку з привітаннями від онука до дідуся, по типу любий дідусю, я вітаю тебе з днем народження і далі там бла бла бла...і в кінці що чекає на зустріч з ним через 9 місяців.
Золота орда• 09 мая 2023
А жо чого тоді суворість діда і його бурчання, якщо ви кажете, що він також довго очікував на вашу дитинку?
lolita251• 09 мая 2023
Я планую зробити так. Зібратися на якесь застілля. І десь як будемо фотографуватися, чоловік буде фотографувати а я скажу ’ на рахунок 3 посміхаємось, 1, 2, 3 Я вагітна!!!!’ В цей час чоловік буде знімати все це на відео. Мені тут подобається що на вдео буде память про першу реакцію)
anna_anna1234• 09 мая 2023
Футболку: ДІД
допетрає
Кринжова баба• 09 мая 2023
Ви такі милі.Бажає,щоб все вдалося і майбутній дідусь буде світиться від щастя.
А в мене тільки запитали’ Ви що будете залишати дитину? Зараз не час народжувати’
автор Не стесняюсь • 09 мая 2023
Ответ дляЯ погнала
Что люди только не придумают)
У свекрухи повна хата онуків.
Тато хворіє, він ніколи не підганяв нас з онуками, але ми знаємо що він цього дуже чекає, бо ніяковіє коли питають чи є в нього внуки, боїться що не дочекається. Тому для нього це особлива подія.
автор Не стесняюсь • 09 мая 2023
Ответ дляЗолота орда
Одне другому не заважає
Золота орда• 09 мая 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Одне другому не заважає
Змахує на те, що ви боїтеся свого батька
автор Не стесняюсь • 09 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
Дякую.
Не уявляю, що можна відчувати від таких слів. Напевно у них зовсім інші погляди і цінності, я б максимально дистанціювалася від них , щоб не псувати відносини і своє життя.
Бутерброд и я• 09 мая 2023
Помню как свекрови сообщили, такая пауза и сразу ой, а я видела твоего одноклассника, передавал тебе привет😃
Бутерброд и я• 09 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
Чому не час?
Lilme• 09 мая 2023
Ми повідомили так:
І це було дуже мило))
Я погнала• 09 мая 2023
Ответ дляНе стесняюсь
У свекрухи повна хата онуків.
Понятно, тогда как выше советуют, тортик с надписью.
Усміхайлик• 10 мая 2023
Вітаю вас!