Звожу з розуму• 09 мая 2023
Поясніть нову поправку в закон про блокування рахунків.
Мені заблокували рахунок через штраф в 500 грн. Але вийшла нова поправка, що ніби можна користуватися сумою в 2 мінімальні зарплати.
Якщо мені кошти зайдуть 10 тисяч, наприклад. Цей борг знімається автоматично і можна користуватися іншими грошима? Правильно розумію?
Цветов Мне срочно• 09 мая 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Самі просто розблокували і все? Чи кошти автоматично знялися?
Ні, вона день каталася з довідками. Возила їх туди/сюди. Брала довідку на роботі, що карта зарплатна, повезла в банк, банк сказав, що їм виконавча має лист прислати про розблокування. Повезла довідку в виконавчу, а та відправила лист Укрпоштою в банк і банк розблокував карту.
Звожу з розуму
• 09 мая 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Так чего вы за 10000 волнуетесь? Карта ж не блокирована, пользуйтемь
Це зарплатна картка в мене. Хвилююся, щоб не залишитися без грошей.
А гляньте будь ласка, точно тільки ця сума.
Потрібно вчити закони мені.
Освічую темряву• 09 мая 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Потрібно вчити закони мені.
Да, у нас так же было написано, заплатите просто быстрее, зачем впм эти траблы. Вы знаете, как и куда платить?
Освічую темряву• 09 мая 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Потрібно вчити закони мені.
Кстати. , Я нигде не ездила, связалась и исполнительной, все заплатила, переслала на вайбер исполнителю и все разблокировали
Звожу з розуму
• 09 мая 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Чекаю гроші як раз на цей рахунок(
Підкажіть, як це правильно зробити.
Взагалі не хочу з приватним виконавцем спілкуватися(
Підкажіть, як це правильно зробити.
Освічую темряву• 09 мая 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Чекаю гроші як раз на цей рахунок(
Підкажіть, як це правильно зробити.
Вам прийдется, он же должен разблокировать и вы ж не знаете, куда платить
Тундиринда• 09 мая 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Сьогодні всім сюрприз зробили, на день Європи.
Отлично придумали, плевать, что война и денег нет у людей!
Звожу з розуму
• 09 мая 2023
Ответ дляТундиринда
Так, всі закони для людей (
Тундиринда• 09 мая 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Так, всі закони для людей (
Это ужас, люди еле выживают....
Звожу з розуму
• 09 мая 2023
Ответ дляОсвічую темряву
В мене ще в дії світиться. Я можу там оплатити, мабуть і йому на вайбер чи пошту відправити квитанцію.
Освічую темряву• 09 мая 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
А сумма совпадает с заблокировпнной,? Тогда платите
Звожу з розуму
• 09 мая 2023
Ответ дляNear Mear
Ну так придумали, как сократить денежную массу в обществе. Многие пенсионеры, кто уехал, сейчас серьезно страдают.
Всі страждають. Я хер отримаю, а не пенсію. Але годувати повинна когось, коли сама живу на зйомі.
Звожу з розуму
• 09 мая 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Так
З вишневого садка• 09 мая 2023
Борг не знімається автоматично.Виконавча служба повинна направити вимогу, а потім постанову про зняття
волосатое стекло• 09 мая 2023
Відповідь від монобанку отримала сьогодні, було виконавцем накладено арешт на рахунок, почався військовий стан, рахунок розблокували і ось від 06.05. знову заблокували.
’Раніше КМУ дозволив фіз. особам робити видаткові операції з арештованих рахунків, якщо сума арешту з виконавчого провадження не перевищувала 100 000 грн, а також не встановлювався арешт на нові рахунки. Проте 06.05 набув чинності Закон України, згідно з яким Банки вимушені встановлювати обмеження на рахунки Клієнта не залежності від суми арешту та дати відкриття рахунку, в разі отримання постанови про арешт коштів від виконавчої служби.
При всьому бажанні вам допомогти, ми не маємо можливості зняти арешт без рішення виконавця. Як тільки ми отримаємо інформацію про зняття арешту – обмеження буде знято.
Також ви можете звернутися до Виконавчої Служби із запитом дозволити проводити розхідні операції з рахунку в сумі 14 300 грн. на місяць (дві мінімальні зарплатні). Після отримання Банком відповідного документу у вас буде змога користуватися цими коштами на своєму рахунку.’
Посилання на зміни у законодавстві
волосатое стекло• 09 мая 2023
З карти , яка саме зарплатна, пенсійна..не можуть вираховувати більше ніж 20% з зарплатні
Смячиком• 09 мая 2023
Ответ дляNear Mear
Маме заблокировали пенсионную карту. Говорят, приходите в свое отделение разблокировать.
А за что ?
Зілля до весілля• 09 мая 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
автор, а почему раньше не оплатили? думали,может пронесет? я серьезно спрашиваю,если что. вы проиграли суд и вам приписали оплатить суд.сбор?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 10 мая 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
На воєнний стан не блокували. А зараз знову почали, тварюки.
А разве сняли уже военное положение?
Звожу з розуму
• 10 мая 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Я взагалі не знала про той суд. Довго розповідати, прийдеться заплатити, через те, що мєнти взятки беруть.
Звожу з розуму
• 10 мая 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
А разве сняли уже военное положение?
Ні, вже блокують і в воєнний стан.