успокойте_Меня• 09 мая 2023
Це сукня на кожен день чи може підійти на весілля?
Мені 28. Зріст 169. Вага 53.
Міряла вживу, сукня лягла. Але сумніваюсь чи буде доречна. Матеріал твід.
Весілля на 30 чоловік. Без тамади і тому подібного. Заміж виходить подруга.
Доставучая• 09 мая 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Я не ношу яскраві кольори. Не люблю.
Чорний-білий-бєж-сірий. Тому щось яскраве точно не хочу.
Справа смаку. Шкода бо мені здається що в кольорі ця сукня буде більш гарніша.
Але якщо вам подобається то купуйте і носіть. Тільки не сапоги
успокойте_Меня
• 09 мая 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
когда свадьба, не боитесь запариться в нем?
В цю суботу. +17 і дощ. Не думаю, що запарюсь.
успокойте_Меня
• 09 мая 2023
Ответ дляПугачиха
Можливо. Але треба дивитися. На мій погляд будь-який колір окрім відтінків білого. Навіть ця сукня у чорному може виглядати краще
Таку чорну розглядала.
успокойте_Меня
• 09 мая 2023
Ответ дляЛерусикП
Непотрібно. Це біла (молочна, слонової кістки ітд) це буде негарно з Вашої сторони одягти щось таке на весілля подруги. Виберіть щось бежеве,сіре, червоне або будь якого іншого кольору крім (білого,молочного,слонової кістки).
Воно беж вживу з золотими нитками.
Фоточки нема• 09 мая 2023
Я б з таких декольте до подруги натякало не пішла не стала би наречену своїм 4 розміром виваженим дратувати
успокойте_Меня
• 09 мая 2023
Ответ дляФоточки нема
Ну якби в мене були груди я б цю сукню не розглядала. А так в мене 70В і декольте буде виглядати +- як на моделі.
З родзинкою• 09 мая 2023
Мне не нравится сама ткань кремпоцовая.. И стоит колом как-то. И кажется, что на рост модели мала..На счет цвета не понимаю вот этих забобонов, что светлое только невесте. Вы же не в фате.
Донька подруги• 09 мая 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Ви були нареченою?
З родзинкою• 09 мая 2023
Ответ дляДонька подруги
Ви були нареченою?
Да, какое это имеет значение)?
Донька подруги• 09 мая 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Да, какое это имеет значение)?
це не відповідь на питання)
З родзинкою• 09 мая 2023
Ответ дляДонька подруги
це не відповідь на питання)
В чем не ответ? Я вам, по-моему, ответила.
Донька подруги• 09 мая 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Ви напевно не зрозуміли питання. Нічого я повторю: ’Ви були нареченою?’. є прості відповіді : ’так’, ’ні’. Іншого не дано)
Яжбоматуся• 09 мая 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Так на модели оно, мягко говоря, не очень. Вообще весь ее лук - сельский гламур.
З родзинкою• 09 мая 2023
Ответ дляДонька подруги
Вы, наверное, читать не умеете))? Какое первое слово в моем ответе? Пост 45?
Донька подруги• 09 мая 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Вибачте. Я подумала, що: да, какое ето имеет значение)? Це не ствердження, а питання...бо воно було сформульовано як питання, а не ствердження. Ну добре. Так ось, на Вашому весіллі були дівчата в білому?
З родзинкою• 09 мая 2023
Ответ дляДонька подруги
Тогда бы запятой не было бы, логично)?
Донька подруги• 09 мая 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Тогда бы запятой не было бы, логично)?
тоді б була крапка, після ’да’. А якщо в кінці знак запитання, це і збило з пантелику. все одно. я не вчитель мови, розібрались то і добре. Ну, так скільки дівчат було в білому крім Вас?
З родзинкою• 09 мая 2023
Ответ дляДонька подруги
Ну да, а чего нет? Пусть кто хочет так и идет. Это бзик реально только у нас)) В черном тоже, кстати, не комильфо и тут я соглашусь. Лучше в белом или в светлом. Понятно если платье вычурное и мало будет от невесты отличаться, то как бы некрасиво, а если просто светлое и уместное, почему нет? Дикость)
Глубоководная селедка• 09 мая 2023
Ну почему на свадьбу обязательно надо одеть белое???? Других цветов нет??? Задолбали эти темы
З родзинкою• 09 мая 2023
Ответ дляДонька подруги
И на фото не белое, ближе к кремовому и слоновой кости. Не белое-белое. Но в любом случае мне не из-за цвета не нравится)
Снежнакомка• 09 мая 2023
Мне само платье не нравится, лиф ужасно сделан. Не знаю, сколько она стоит, но выглядит дёшево. И когда свадьба? Зимой? Сейчас в таком уже жарко будет
З родзинкою• 09 мая 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Еще одна)
Донька подруги• 09 мая 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Ця сукня школярки, з досить безглуздим верхом доречне? Чому в чорному не комільфо?
Світлі кольори, прийнято віддати нареченій. Коли все весілля в білому, і не ясно хто наречена, ото некомільфо.