Викупана• 10 мая 2023
Ви довіряєте таким астрологам? Астролог яка кличе руський мір
Вона на початку війни прогнозувала, що "это не война, а спецоперация", "скоро крысы побегут с корабля"(маючи на увазі наше керівництво і Президента Зеленського(, шо це США винуваті в війні, але чомусь ракети летять саме з Моцкви. На всі трагедії типу Маріуполя вона видає скріни що "не все так адназначна". Підкажіть на таких є якась кара, вона жодного разу не співчувала, але завжди в неї пости с сарказмом в бік Запада. Наприклад вона знайшла цифру 666 між датой похорон Королеви і коронуванням, тьотка схоже зовсім того...
У мене 2 питання-за контент в стилі "не всьо так адназначна" людина несе відповідальність?
і друге-як ви відноситесь к таким інфоциганам як ця Вікулова?
Дали полный бан• 10 мая 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
а вы точно те?!
Кто ж знает)) Но Черчилля можем обсудить даже в лесу))
Вишнёвая Леди• 10 мая 2023
Ответ дляСама купляю квіти
У нас свобода слова, соответственно, каждый может высказывать свое мнение.
А лишить гражданства - смешно, у нас и добровольно отказаться от него нельзя
Свобода слова існує поки не зіткнеться з іншими законами Якщо я буду ходити розказувати Маші що вона ...ука ...бана і т.п, то Маша подасть на мене в суд і виграє, хоча, по-вашому, чому-свобода слова, можна гнати матюки, педофіл може розказувати дитині як і в яких позах буде її гвалтувати, безкарно погрожувати уб´ю заріжу випотрошу, ще хтось розказувати що Україна це не країна а ісконно парашистські земля і таке інше, і всі інші повинні це слухати спокійно, бо ’свобода слова’.Свобода слова існує до тих пір пока не зачепить інші закони чи пункти законів.
Кондуктор трамвая• 10 мая 2023
Ответ дляКуетолог
а как он повлияет на мою жизнь?!на вашу он повлиял?
Викупана
• 10 мая 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
так звичайно завжди э МЕЖА в тій свободі
Дали полный бан• 10 мая 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Это зависит от вас и от вашей жизни. Мне книги дают пищу для размышлений)
Викупана
• 10 мая 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
доречі вона не раз викладувала огидні речі про україномовних жителів Западної України і часто писала що іх ’ущемляют’. Мабуть так вона трактує необхідність писати заяву українською
Кондуктор трамвая• 10 мая 2023
Ответ дляКуетолог
про Черчилля точно не читала, но например поняла что хужожественная лит-ра меня не развивает
Техпаспорт на медузу• 10 мая 2023
Подписалась ради интереса на Диану. Так вот, она лажает в своих предсказания, и очень часто,но подписота как зомби. Они не обращают внимание на то, что она угадывает 1 раз из 100.
Викупана
• 10 мая 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
подпішіться і на цю інфоциганку-може колись поскаржитесь на ї висери проти України
Техпаспорт на медузу• 10 мая 2023
Ответ дляВикупана
Нее, эт для меня будет слишком. У меня п.рдак горит от про рос людей. Я телефон расфигачу
Намазюкана нішою• 10 мая 2023
Интересно, все кто сейчас обосрали астрологов были хотябы раз на консультации у профессионального астролога, который много лет этим занимается, а не у самоучек или тех кто прошел курсы в инста за 2 месяца?)) Иначе это называется мудозвонство) а по теме: астрология тут не при чем) просто есть люди-мрази🤷🏻♀️
Намазюкана нішою• 10 мая 2023
Посмотрите в инсте woman elis. Вот там треш. У меня один вопрос, какого хера она Украине на свободе?
Викупана
• 10 мая 2023
Ответ дляdiablo12
Это треш конечно, я подпишусь и пожалуюсь. Её скрины говорят сами за себя, человек явно ждал свержения этой власти Россией
дякую
Викупана
• 10 мая 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
о цікаво, подивлюсь
Намазюкана нішою• 10 мая 2023
Ответ дляВикупана
о цікаво, подивлюсь
При том что уже и в телеге писали о ней, что коллаборантка. Она вроде как в Европу свалила, но акк пишет что в Украине. И наши украинцы к ней еще и на обучение идут
Викупана
• 10 мая 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
так це просто якесь бидло, що там коментувати. Воно больне, а ця Ліля інфоциганка більш скрита і більше готова спідполи діяти і шкодити країні, рашистка
Вишнёвая Леди• 10 мая 2023
Ответ дляВикупана
ні, це такий призив забанити цю людину, щоб вона не транслювала свої проросійські погляди в медіа
А я б ще забанила астролога Валерія Московченко, слухала декілька ефірів і в кожному він поливає помиями владу, Залужного(ну це ще таке, хоча в воюючій країні неприпустимо, вважаю).Але в кожному ефірі згадує що от ... западенці такі-сякі,довели нас до цього, розікрали країну, тепер наживаються на нас.І це я в дуже пом´якшеній формі пишу, там реально як помиї з рота діда того.
Намазюкана нішою• 10 мая 2023
Ответ дляВикупана
Але ж в неї підписників набагато більше, і наші її слухають🤦🏻♀️
Викупана
• 10 мая 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
теж дивне створіння, але там якась клініка-він баче в своїх мрія Юлю Святу, і його прогнози теж то липа
Сама купляю квіти• 10 мая 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Это да. Но какой закон затрагивают ее высказывание у вас на скрине? У нее ни матов, ни оскорблений, просто иной взгляд и предположения
Викупана
• 10 мая 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
але ні, ці виїхавша гадюка зовсім за своїм язиком не слідкує бачу. Дівчата -якщо можете - пробуйте скаржитись на таких. Воно по ніцце ходить і ругає тих на кого напали, невчасно по ії МНЄНІЮ контрнаступ, вибач в тебе проросыйсько шльондра забули запитати. Але бачте в неї підгорає, вона не тримає себе
Намазюкана нішою• 10 мая 2023
Ответ дляВикупана
Питання як воно виїхало. Про неї СБУ знає давно
Викупана
• 10 мая 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Пише ’война не закончится в этом году. Я Этого не вижу’. Та пошла ти в дупу, халера на самомненіі. Чи халява краще, тебе ще слухати
Намазюкана нішою• 10 мая 2023
Ответ дляВикупана
Всі рашисти на публіку кажуть шо война нє закончіца, расєя пабєдіт. А в лічних проф чатах усираються бо справжні астрологи знають шо расєї пабєда не світить взагалі! А на публіку вони правду ніколи не скажуть бо їм тринда. Доречі, ходять слухи шо астролог Путіна родився в Харькові, не буду називать його призвіще, але на публіку він українофоб а хуйлуші таке совітує шо нам тупо на руку😂 війна почалась в дуже хєровий день для рашки, як мінімум
Викупана
• 10 мая 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
тю, та чи то таємниця фамілія того астролога? Маєте на увазі Дараган? Це таке ж чудо як і Ліля яка чекає на перемогу Рашки
Дали полный бан• 10 мая 2023
А вот оберег от куетолога, защищает от всего :-) А то вдруг кто-то почитал скрины, примерил на себя и злякався
P.S. А теперь серьёзно - не бойтесь лишней куетни, живите СВОИМ настоящим, даже в самом хреновом состоянии у вас всегда останется что-то светлое, что никто не сможет отнять. Наш оберег. Лучшая защита
Самый лучший оберег.
Намазюкана нішою• 10 мая 2023
Ответ дляВикупана
Саме він)))
Викупана
• 10 мая 2023
Ответ дляКуетолог
Самый лучший оберег.
це точно-цікаво що з руснею стається коли вони чують наш гімн?і з такими рашаботами