Кудесница_с_пургеном• 10 мая 2023
Київ - скільки зараз "прийнято" дарувати однокласнику на ДР? Дітям по 12 років
Вітаю. Так склалося, що дитина вперше за довгий період піде на ДР однокласника
(на ДР друзів-рідні не ходимо - чесно)
Дітям (чи то вже підліткам?...) по 12 років, товаришують в межах школи.
Святкують на батутах
Скільки зараз "принято" (хоча не люблю цей термін, але....) дарувати на ДР при таких вводних?
дуже дякую! я чесно розгублена - "а як треба"?))
(на ДР друзів-рідні не ходимо - чесно)
Святкують на батутах
Просериарила молодость• 10 мая 2023
В мене звісно не Київ місто менше, то 500 грн і мінімальний подаруночок ( в дівчаток з цим простіше ) 10-11 років в ігрових святкували
Кудесница_с_пургеном
• 10 мая 2023
Ответ дляПросериарила молодость
дякую.
теж думала про 500 грн
Фісташкова кава• 10 мая 2023
Це питання обговорювали діти (в сенсі, що саме хоче іменинник в якості подарунку)? Можливо краще подарунок? Чи інші батьки скидаються на щось ? (Саме однокласники). Можна подарувати один гарний подарунок від однокласників, яку йдуть на святкування.
Якщо маєте контакти тих батьків, діти яких йдуть - зв’яжіться з ними, порадьтесь, можливо вони й суму озвучать
Кудесница_с_пургеном
• 10 мая 2023
Ответ дляФісташкова кава
ми не спілкуємось з батьками інших дітей
написала мамі іменинника - вона відповіла, що на власний розсуд (конкретики по подарункам немає)
КартаБезКомиссий• 10 мая 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Я так само відповідала, тому що не зручно іншим батькам ставити якісь вимоги до подарунку, я не знаю,які у них зараз фінансові можливості. І взагалі це якось не чемно
Копирайторша• 10 мая 2023
Донька на вихідних була у подружки на дні народження. Дарувала 500 грн і коробку цукерок. Але дівчинка сама так попросила, бо на щось збирає.
Кудесница_с_пургеном
• 10 мая 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
так отож))) тому і треба колективна ’температура по лікарні’)))
Луковая• 10 мая 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
часом спитаєш, а потім шукаєш ту книжку чи електрощітку з певним мультгероєм, краще не питати як на мене, це вже підлітки з ними проще, я б взнала вартість батутів на одну дитину і плюс мінус порахувала б піца, сік і так дарила би. 500 грн норм
Кудесница_с_пургеном
• 10 мая 2023
Ответ дляЛуковая
))))))))))))))
Фісташкова кава• 10 мая 2023
Ответ дляannеt
500 грн + кульки.На батутному центрі був ДР
Кульки, певно, хлопчику на 12 років буде вже не дуже актуально.
Але щось символічне, «святкове» до конверту треба, згодна
Смешнюча• 10 мая 2023
500 буде нормально. Стосовно подарунка, мій такого ж віку, хочуть гроші зараз в основному, бо на щось збирають переважно). А якщо і хочуть подарунок, то щось таке що батьки купують.
Мочалкин блюз• 10 мая 2023
Мы всегда кладём 300грн в конверт. Киев. Вам тут сейчас нищеброды напишут 500 или 1000грн. Вот всегда замечала, чем беднее родители и, тем больше кладут, боятся, что подумают, что они нищие, хотя и так все всё знают. Мы достаточно состоятельные люди и я не считаю нужным класть больше, чем 300грн. Расчёт простой именно в такую сумму обходится 1 чел( входной билет/ либо кусок торта и кола или пица). Иногда может реб понести подарок, тогда естественно никаких денег. Но это обычно не покупаем, а передариваем, то что нам не пригодилось, если это новое, в идеальном состоянии.
Элька-Карамелька• 10 мая 2023
Ответ дляМочалкин блюз
а вы для себя от взрослых гостей тоже подарок ждете в сумме стоимости недорогого блюда и бутылки пива?)
просто интересно). вы так логично подошли к аргументации...
Что_по_чем• 10 мая 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Между 300 грн и 500 не такая уж и большая пропасть, чтоб писать: «вам сейчас понапишут нищеброды…»🤣
В среднем 500 нормально, это не много и не мало. Но если вы четко просчитали, что вход+кусок торта будет 300, то вопрос нет))))
Мочалкин блюз• 10 мая 2023
Ответ дляМамина квіточка
Зависит от вашего достатка и многих других факторов.
Я в шоке от этих ответов. У меня реб учится в лицее, у нас в-принципе нет бедных, тк есть плата за обучение. Мы такие суммы не кладём:) не считаем нужным. Я ж говорю, чем беднее родители , тем больше дарят, вот парадокс :-)) Всегда удивлялась такому раскладу.
Экспертиза• 10 мая 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Те що вона описала в 300 і не впишешся.
КартаБезКомиссий• 10 мая 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Ну и к чему вы обзываете людей нищебродами? 300 грн 2 года назад ложили в конверт,что моему сыну,что сын одноклассникам. А 2 последних года по 500 грн дарят не зависимо от того, как вы выразились семья нищебродов или выше среднего класса
Кудесница_с_пургеном
• 10 мая 2023
Ответ дляМочалкин блюз
’ Вот всегда замечала, чем беднее родители и, тем больше кладут, боятся, что подумают, что они нищие, хотя и так все всё знают. ’ + 100 про меня
Мочалкин блюз• 10 мая 2023
Ответ дляЧто_по_чем
Естественно вопросов нет, какие могут быть вопросы у вас:-) Вопрос был у автора и я ответила. Входной коллективный дешевле, чем на одного, плюс скидка на ДР. Вы сами то хоть раз отмечали др ребенку. Мы в этом году уже отметили и в прошлом осенью. Знания цен абсолютно свежие:-))
Мамина квіточка• 10 мая 2023
Ответ дляМочалкин блюз
В шоке- не читайте.... :)
’’Мы такие суммы не кладём:) не считаем нужным.’’ Такой содержательный ответ....