Куколка-мяуколка• 10 мая 2023
Тут є викладачі в університеті? Чи варто йти працювати туди?
Обіцяють заробітню плату 9 тисяч. Це при якому графіку буде така зарплатня? 8 годин в день?
Дідова баба• 10 мая 2023
Ого
Мама працює в приватному садочку
Півдня 10 тис грн плюс обід
Так то півдня
Мама працює в приватному садочку
Півдня 10 тис грн плюс обід
Так то півдня
Пилосмок працює• 10 мая 2023
Да, автор, куча геморроя, многие надбавки убрали, ставки урезали. Просто шикарно, ага
ВсеПроВсехЗнаю• 10 мая 2023
По темі не відповім, але я в шоці: на некваліфікованій роботі більша зарплатня. А тут...
Асталависта бэйби• 10 мая 2023
Я при такій зп вижити не змогла. Оренда, їжа, одяг. Пішла в комерційну установу на зп 50 000 грн. Київ. Це робота для тих, у кого багатий чоловік. У нас в університеті так і було. Пані ходили вигулювати дорогі сукні і прикраси до Вишу. В мене такої можливості немає. Зараз теж працюю дуже багато, але хоч щось можу собі дозволити. Я викладала англійську
Криниця щастя• 10 мая 2023
Зависит от ВУЗа, от руководства факультера и конкретной кафедры. В рамках одного ВУЗа на одном факультете отлично работается, на другом за эти 9 тыщ будете за троих вкалывать, а руководство экономит фонд зарплаты на премии для ’своих’.
руки_Крюги• 10 мая 2023
Все залежить від того, ким ви будете працювати. Стаж, посада, звання. Я отримаю 5000 за 3 пари на тиждень. Зараз працюю дистанційно. Маю ще декілька місць роботи
ША! я прийшла!• 10 мая 2023
Ответ дляДідова баба
Ого
Мама працює в приватному садочку
Півдня 10 тис грн плюс обід
Так то півдня
Мама працює в приватному садочку
Півдня 10 тис грн плюс обід
Так то півдня
Зарплата преподавателя в универе 8000грн грязными, на руки 6700 примерно.
Кіма кепка• 10 мая 2023
Ні в якому разі не погоджуйтесь. Дуже багато роботи окрім викладання: профорієнтація, публікації, рейтинг, силабуси, підвищення кваліфікації. Зацікавленість студентів все нижче і нижче, особливо по іншу сторону екрану.
руки_Крюги• 10 мая 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Навчання з вересня буде офлайн.
Це не означає, що на роботі потрібно буде постійно. Яке вам пропонують навантаження?
НеГолосую• 10 мая 2023
Це жах, а не робота. «Голі» оклади, роботи валом, статті в базах даних (а це на секундочку більше ніж оклад), профорієнтація і тд
НеГолосую• 10 мая 2023
Ответ дляЗараз на дієті
а окрім зарплати? всі вчилися, знаємо
Ви про хабарі? Їх нема!!!!
руки_Крюги• 10 мая 2023
Ответ дляЗараз на дієті
а окрім зарплати? всі вчилися, знаємо
Все дуже змінилося зараз. В більшості сферах. Карантин, онлайн, війна ну і звісно погляди
Пекельнi Борошна• 10 мая 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Это при каком стаже? Там, чем больше стаж, тем больше зарплата.
В курсі діла• 10 мая 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Навчання з вересня буде офлайн.
Откуда такие данные? Война уже закончится?)!
Рекламама• 10 мая 2023
Я викладаю в університеті вже більше 20 років. Є свої плюси і мінуси. В мене півтори ставки, ступінь, звання, посада, вислуга років. Чистими на руки маю 30 тис. Але, так, правильно вам написали вище, є купа роботи, окрім викладання.
Джага-джага• 10 мая 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Помечтайте, ну вот как автор пишет, при большем стаже-9000, сильно много? И узнайте, сколько стоит статью опубликовать, а это все за ваш счет
З бісиками• 10 мая 2023
Работала в этой сфере. Хуже дно работ придумать сложно: канцелярия за свой счет, бюрократия ужас, любые разработки мимо- никому это не нужно, плюс бюджет - могут заставить дворы мести или на митингах стоять.
Джага-джага• 10 мая 2023
Ответ дляРекламама
У вас, наверное, национальный , и редко где сеяцчас даже ставку предлагают, чаще 0,7-0,9
НеГолосую• 10 мая 2023
Ответ дляДжага-джага
за національні надбавки зняли
НеГолосую• 10 мая 2023
Ответ дляРекламама
Який заклад? Маєте адміністративну посаду за сумісництвом?
Джага-джага• 10 мая 2023
Ответ дляНеГолосую
за національні надбавки зняли
Тогда откуда 30000ю? У меня подруга доцент, 9000
Рекламама• 10 мая 2023
Так, в квітні минулого року деякі надбавки зняли. По грошам це десь 15 відсотків у порівнянні з попередніми роками.
Пекельнi Борошна• 10 мая 2023
Ответ дляДжага-джага
Только, никто не увольняется, все сидят и вакансию не найдёшь даже.
НеГолосую• 10 мая 2023
Ответ дляДжага-джага
Самій цікаво )
Рекламама• 10 мая 2023
Ответ дляНеГолосую
Державний ЗВО Києва. Ні, адміністративну посаду не займаю) Доцент
13чудоСВЕТА• 10 мая 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
А ким пішли?