Блин вроде и неплохо сидят, но они как деревянные, не взяла. Ну почему такие немягкие?
Asteroidea• 11 мая 2023
Ответ дляVlada-Maria
Які саме? Там брендів 10 продається, як мінімум. Це так, навскидку
Не знаю, я приміряла те, що сподобалось візуально. Чесно кажучи я навіть не звернула увагу, що то різні бренди. Саме в цій темі побачила, що є більш вдалі та незовсім